מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסה ללקוחות עסקיים

עסקים מניעים את העולם, זמן נמדד ככסף, יכולת התגובה שלך כאיש עסקים בשוק משוכלל, תקבע את מעמדך ואת מעמד החברה אותה אתה מייצג. לכן, קרוב לוודאי שאתה זקוק לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם שיקיפו אותך, על מנת שתוכל לעמוד במשימות ובעומס היומיומי שלך.
 
אנחנו ב"ישראקופטר", מבינים את משמעות האמרה TIME IS MONEY, ועומדים לשרותך בכל הקשור לשרותי תעופה ותיירות פנים ארציים, ומה שנותר לך לעשות הוא רק ליצור קשר ו"להוריד לך את זה מהראש".

שער בנפשך שאתה חייב להגיע מתל אביב בדחיפות לפגישה במלון בים המלח, במקום מרוחק בגליל או כל מקום אחר שאמצעי התחבורה הרגילים אינם יכולים לסייע לך להגיע לשם בזמן הקצר ביותר. היום אתה יכול לעשות את זה בשיחת טלפון אחת.
 

מה אנחנו מציעים בעצם?

 

  • שרותי טיסה במסוקים המיועדים לאנשי עסקים בכל רחבי הארץ.
  • טווח תגובה לקבלת שרות / מסוק בנקודת המוצא שלך הוא עד שעה מרגע ההתקשרות.
  • שרות הסעות ממשרדך אל אתר ההמראה ומאתר הנחיתה ישירות לפגישת העסקים שלך.
  • סיור בשמי הארץ (לאורחים מחו"ל) ובוקינג של בתי מלון / הארחה, טיולים יחודיים וכד'.
  • אבטחת אישים – ע"י צוות איכותי של יוצאי שרות הבטחון הכללי
  • אירוח וטיפול באורחים עסקיים מחו"ל - שירות VIP בנתב"ג – לווי אישי מדלת המטוס לתהליך בידוק פרטי במסלול הדיפלומטי, עם אפשרות לאירוח בטרקלין נתב"ג בזמן ההמתנה לכבודה. טיפול בהזמנת חדרים בבית מלון, הסעות, מסעדות, טיולים פרטיים כולל רכבי שרד, ארוחות במקומות ואתרים יחודיים, אטרקציות נוספות ואפשרות למדריך דובר שפה זרה.


צי המסוקים לאנשי עסקים:

צי מסוקי החברה כולל מסוקים המיועדים לשלושה אנשים ומסוקים המיועדים לשישה אנשים. צוות הטייסים, כולל 8 טייסים בדרגות קצונה גבוהות, מפקדי טייסות ובסיסי חיל האוויר בעבר והמשרתים בחיל כאנשי מילואים בפועל.

המסוקים נושאים תו תקן מחמיר ונבדקים באופן תכוף על מנת להבטיח טיסה בטוחה ונעימה. ב"ישראקופטר" לא מתפשרים על בטיחות הטיסה וכפועל יוצא על בטיחות לקוחותינו.
נסיונו הרב של צוות הטייסים כולל אלפי שעות טיסה, צבאיות ואזרחיות כאחד.

יש לך צורך בשירות נוסף שלא חשבנו עליו עבורך? אנחנו כאן לשרותך!

שרותים:


לפרטים נוספים - פנו אלינו

לקוחות מספרים - לחצו כאן

טיסה ללקוחות עסקיים