מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

ישראקופטר פלטינום

אם יכולנו להעיד על עצמנו מעט, היינו אומרים ששירות אישי כולל, זה מוצר שרק אנחנו יודעים לתת. בחבילת הפלטיניום שלנו בעצם הכל כלול – גם אנחנו!
 
יצא לך לא אחת להיתקל בסיטואציה בה קולגה שלך בחו"ל מחליט להגיע לחופשה בישראל עם משפחתו - הרי זו ארץ הקודש והיא מיוחדת לכל הדתות. אותו קולגה שלך מתחיל לשאול, ולברר ולחקור כיצד מגיעים מכאן לכאן, ואולי אתה מכיר משהו שיכול לסייע בטיולים וכד'.
לך בעצם אין תשובה, כי אתה לא מדריך תיירים וזה בדיוק מה שחסר לך - חופשה שלו על הראש שלך.
 
כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו ניקח אותו ואת משפחתו מכבש המטוס, נסיע אותם ברכב מפואר לבית המלון, נחכה להם בכל שעה שירצו, לצאת, לטייל או סתם לקפוץ לאכול או לקניות. השרות כולל טיפול מול בתי מלון / הארחה / מסעדות וכל מה שרק צריך – בלווי צמוד של 24 שעות ביממה, שירגישו יותר מ"בבית".
 
סטנדרט של שירות מסוג זה עדיין לא נראה בישראל, ורק אנחנו ב"ישראקופטר" יודעים איך לעשות את זה.


לקוחות מספרים:

טל רביב – סמנכ"ל כספים בחברת השקעות

לקוח מאד חשוב מרומניה החליט לשלוח את משפחתו לחופשה בת שבועיים בישראל, לכבוד בר המצווה של בנו. הבעיה המרכזית שניצבה בפניו הוא חוסר הידע גם בשפה וגם בהתמצאות במדינת ישראל. כשחשבנו כיצד פותרים את הבעיה, נזכרתי בשרות שמציעים ישראקופטר פלטינום ובטלפון אחד סודר הכל!!!

ליווי אישי של המשפחה למשך שבועיים 24/7 , כולל טיולים בכל רחבי הארץ, הסעות, בתי מלון , מסעדות ומה שרק רצו. רק האנשים הטובים הללו של ישראקופטר מסוגלים לתת לך פתרון יחודי מסוגו ולהעניק לך שקט נפשי בכל הקשור למצבים חריגים כדוגמת המצב שניצבתי מולו. יישר כח!!
 

צריכים עוד מידע? צרו איתנו קשר