מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסת מסוק פרטית בשמי הארץ

טיסה פרטית היא חוויה בלתי נשכחת, ואם היא מתקיימת במסוק – היא תהיה גם יוצאת דופן. היום אפשר למצוא חברות המתעסקות בתחום ומאפשרות לא רק לטוס עם טייס, אלא גם להפוך לטייס, לפחות ליום אחד. ההחלטה לצאת לטיסה פרטית יכולה להתקבל לקראת אירוע מיוחד, או לענות על הרצון של אנשים שמעולם לא טסו לחוות טיסה לראשונה, והחוויה שמסוק מציע היא ייחודית ומרגשת עוד יותר.

אירועים לכבודם כדאי לשקול טיסת מסוק פרטית

טיסה בשמי הארץ היא חוויה מהנה מאד, ורוב האנשים מחפשים סיבה לעבור אותה. בין התרחישים שמובילים לבחירה בטיסה מעין זו אפשר למצוא הצעת נישואין, חגיגת יום נישואין, יום הולדת, מפגש ייחודי או פשוט חוויה רומנטית לזוג מאוהב. החברה אשר מבצעת את הטיסה מאושרת לעשות זאת, ומעמידה טייס מנוסה ושירות אדיב לטסים.

השכרה והטסה של המסוק

מעבר לכך שאפשר ליהנות מחוויית טיסה בשמי הארץ, מי שרוצה יכול להפוך להיות טייס ליום אחד. רבים מרותקים מהאפשרות שאולי יום אחד הם בעצמם יטיסו מסוק, במו ידיהם. תחושת השליטה במסוק אינה דומה לשום תחושה אחרת, ואם אתם חולמים על התנסות שכזו, אין כל סיבה לחכות כשיש באפשרותכם להפוך להיות טייס ליום אחד ולהטיס את כלי הטייס המדהים בשליטה מלאה שלכם.

בחירת החברה איתה תרצו לטוס

החברה איתה תבצעו טיסה בשמי הארץ או שאיתה תטיסו את המסוק, חשובה מאד לחוויה שלכם. חשוב לציין כאן כי בתהליך הבחירה, הדבר הראשון אותו יש לקחת בחשבון הוא הבטיחות, ולכן על החברה להיות מאושרת ולפעול רק על פי החוק. מעבר לכך שהחברה צריכה לפעול כראוי, יש לבדוק את השירות שלה, מתי הטיסה יוצאת, כמה זמן יש לחכות לה, באיזה מתחם תחכו (אם בכלל יידרש זמן המתנה), כמה זמן אורכת הטיסה ובמקרה של טיסה עצמית – גם לבחון איזו הכשרה מבצעים לפני שעולים למסוק.

שירותי הטסה גם לצרכים עסקיים

ישנם מקרים בהם השכרת מסוק מתבצעת לא רק למטרות הנאה, אלא בעיקר לצורך עסקי, כמו הגעה במהירות ממקום אחד לאחר או התבוננות ממבט הציפור בהתפתחות אזורית, במיוחד כאשר מגיעים משקיעים למקום חדש ורוצים להראות להם את התפתחותו הנוכחית או העתידית.

צריכים עוד מידע? צרו איתנו קשר

טיסת מסוק פרטית בשמי הארץ