מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסה בשמי הארץ

אחד מן החלומות של כל אחד מאיתנו מאז שהיינו קטנים הוא לטוס בשמיים. תמיד הסתכלנו על מטוסים ומסוקים כעל פלא ותמיד חלמנו על עצמנו בתור אלו שיושבים בפנים, מסתכלים כלפי מטה על כל האנשים הקטנים ונהנים מהנוף המהמם.
 

היום כל זה אפשרי בהחלט!  חברת ישראקופטר מעמידה לרשותכם צי מסוקים שיוכל לקחת אתכם לטיסה בשמי הארץ ולהנחית אתכם במקומות שונים ברחבי הארץ בהם תוכלו לערוך טיול או ארוחה מפנקת. ספרו לנו איך אתם רוצים להגשים את החלום שלכם ואנחנו כבר נבנה לכם את תכנית הטיסה הטובה ביותר.
 

טיסה בשמי הארץ – מה אפשר לראות מלמעלה?
 

כמעט בכל פעם שאנחנו ממריאים, גם אחרי מאות טיסות, אנחנו עדיין מתרגשים. טיסה בשמי הארץ נשארת מרגשת בעיקר בגלל יופיה של מדינתנו. אנחנו עוברים מעל ערים גדולות (תל אביב, ירושלים) יערות (יער בן שמן, הר הכרמל) מדבר יהודה ומגיעים גם לים המלח, מצפה רמון, מצדה ועוד.
 

המראה שניבט אלינו מלמעלה הוא עוצר נשימה, ועל מנת להדגיש את היופי הנדיר הזה אנחנו מתכננים עצירה באחת מן הנקודות היפות ביותר.
 

אז, רוצים להציע נישואין לבת זוגתכם בכותל? נדאג לבצע עצירה בירושלים ורכב מפואר ייקח אתכם עד לכותל שם נכין עבורכם את הכל  מראש. רוצים ארוחת ערב רומנטית במצדה? אנחנו נדאג להביא לשם שף, שולחן ונרות וכל מה שנשאר הוא להנחית אתכם במקום ולתת לכם את האפשרות ליהנות מערב של ביחד.

 

למעשה אנחנו יכולים להתאים לכל אחד ואחד מכם את המתנה המושלמת עבור בן זוגו וכל מה שאתם תצטרכו לעשות הוא ליהנות ולהגשים חלום.

 

רוצים לקבוע טיסה בשמי הארץ? פנו אלינו