מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסה בשמי הארץ לילדים

לא מעט הורים, סבים, סבתות וגם אחרים תוהים לעצמם מה אפשר לקנות לילד בתור מתנה. עוד משחק? עוד חולצה? אולי הפעם כדאי להפתיע אותו דווקא עם חוויה מיוחדת, משהו שיזכור לתמיד? הפעם נדבר בדיוק על חוויה שכל ילד ישמח לקבל ואולי גם לשתף בכך חבר או הורה. החוויה הזאת, שיכולה להתאים כל כך לכל ילד, בכל גיל, כמתנה או כהפתעה היא טיסה בשמי הארץ – טיסה בשמי הארץ במיוחד לילדים!

העולם ממעוף הציפור

טיסה בשמי הארץ במסוק שונה לחלוטין מטיסה רגילה לחו"ל. זוהי חוויה שמתאימה גם לילד שכבר טס לחו"ל ובהחלט גם למי שלא. הטיסה 

מתנהלת בתוך מסוק, כך שרק בדרך כזאת אפשר לחוות את העולם ממש ממעוף הציפור.

ההרגשה שמקבלים כאשר ממריאים באוויר ורואים את כל המדינה מלמעלה קשה לתיאור במילים. רק כך רואים מקרוב קרוב את השמים, העננים, קו החוף ואפילו ציפורים. ההתרגשות הרבה שמרגישים מתחילה כבר כאשר מתקרבים למסוק, כאשר נכנסים וחוגרים את חגורת הבטיחות. ההמראה והאדרנלין, קולות המנוע והנוף המדהים – זוהי חוויה שכל ילד ייהנה ממנה, לא רק זה שחולם להיות טייס. ומי שכן רוצה להרגיש טייס? גם זה אפשרי עם הרעיון שמכונה – טייס ליום אחד.

טייס ליום אחד!

כאשר ילד זוכה לחוויה של טיסה בשמי הארץ, לבד או עם חברים, הוא יכול ליהנות גם מההסברים על המערכות במסוק, על האופן שבו המסוק ממריא ונוחת, על הכללים שעל פיהם בנויות המערכות השונות במסוק כמו מערכת ההיגוי. כאשר מדובר בילד שאיננו צעיר מדי, הוא אפילו יכול ליהנות מחוויה ייחודית במיוחד שמאפשרת לו להרגיש ממש טייס!

לא רק ילדים ובני נוער אלא אפילו לא מעט מבוגרים חולמים ומדמיינים איך זה להרגיש כאשר שולטים במסוק, איך שולטים במערכת מתוחכמת ובעלת עוצמה רבה כל כך. הרעיון שנקרא טייס ליום אחד מאפשר להגשים את החלום בלי שצריך להוציא רישיון טיס. בליווי מדריך טיסה המקצועי מתנסים בהפעלת המערכות, חובשים סט עם אוזניות, לומדים במה מותר לגעת ואיך מזיזים את הסטיק ומרגישים טייסים.
 

ליצירת קשר ולהשארת פרטים לחצו כאן

טיסה בשמי הארץ לילדים