מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

מתנות מיוחדות לגיל מצוות

הילד סוף סוף הגיע לגיל מצוות וההתרגשות רבה. הוא עדיין איננו מבוגר, אך גם כבר אינו ילד, ואתם רוצים להפתיע אותו במתנה מיוחדת שלא ישכח כל החיים. למה שלא תתנו לו להיות טייס ליום אחד? נכון, הוא אינו הולך לטוס לבד לגמרי, אלא להיות מלווה באחד מהטייסים הוותיקים שלנו, אך החוויה תהיה דומה לכך עבורו.

כמה זמן לוקח ללמוד לטוס במסוק?

תפעול המסוק אינו מורכב, ולאחר שיעור קצר ניתן לדעת איך להפעיל את ההגאים ואת הציוד במטוס, ואף לצפות במדריך המפעיל את הציוד. הטיסה היא בטיחותית ולמדריך יש אפשרות לקחת את ההגאים לידיו בכל שלב, כך שהטיסה אינה מסוכנת. למעשה, חתן בר המצווה משמש כעוזר הטייס ואינו מטיס את המסוק במקומו, אך באמצעות הציוד המתאים הוא ירגיש כשותף במלא בטיסה.

לאן טסים?

בחירת מסלול הטיסה תלוי בכם. חתן בר המצווה יכול לבחור למשל לטוס מעל אטרקציות מיוחדות במרכז הארץ, בדרומה או בצפונה, כאשר ניתן למשל לתאם נחיתה באזור פסטורלי ולאכול ארוחה חגיגית במקום עם בני המשפחה, או לחלופין – לטוס מעל אתרים ארכיאולוגיים חשובים או לצפות ממעוף הציפור בשמורות הטבע היפות, והכל לפי בחירתכם.

טייס ליום אחד – אירוע מיוחד שהילד לא ישכח

החלום של הפעלת כלי טיס משותף לרבים, אך לא כל אחד זוכה להגשים חלום זה. הילד שלכם יכול לחזור ולצפות בסרטוני הוידאו של הטיסה ולשחזר את החוויה המיוחדת שהענקתם לו לכל החיים. החיוך שלו שווה הכל, ואתם יכולים לגרום לו להיות מאושר כבר מהדקות הראשונות, כאשר מנועי המסוק מתחילים לפעול ואט אט שפירית המתכת עולה לאוויר.

אינכם בטוחים? למה שלא תראו לנער את האתר ותשאלו אותו? או שאולי אתם רוצים לשמור את החוויה בהפתעה ולגלות לו שהוא עומד לעלות לאוויר רק כשאתם כבר מטר מהמסוק?

להזמנת חווית טייס ליום אחד ולבניית אחד הימים המרגשים בחייו של חתן המצוות שלכם, צרו קשר עמנו עוד היום או השאירו פרטים כאן

מתנות מיוחדות לגיל מצוות