מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

מי צריך טיסה פרטית במסוק

ישנן אטרקציות מיוחדות שיתאימו אך ורק לאנשים מסוימים, ועל מנת ליהנות מהן כדאי להפעיל שיקול דעת מראש. אחת מאותן אטרקציות היא טיסה פרטית במסוק שאומנם יכולה להתאים לאנשים בגילאים שונים ובעלי סגנון חיים ייחודי, כאלה שאוהבים אקסטרים ומחפשים אחר חוויות שמדגדגות חושים, אבל יחד עם זאת מעדיפים לצאת להרפתקה בצורה בטיחותית ומבלי להסתכן. עבורם למשל האפשרות של טיסה פרטית במסוק בשמי הארץ היא אטרקציה מעולה לכל יום בשנה.

שימושים אישיים נפוצים באטרקציית טיסה בשמי הארץ

אחת הסיבות המרכזיות כיום להזמנת טיסת מסוק בשמי הארץ הם אירועי בת מצווה ובר מצווה. למעשה משלבים כאן שני גורמים: טיסה עם חברים לפני שמתחילה החגיגה הגדולה, וגם כניסה מרשימה במיוחד של בעל או בעלת השמחה לאולם אחרי שהמסוק נוחת בשטח אולם האירועים. השילוב בין שתי האפשרויות האלה יוצר ריגוש שאין דומה לו, ולכן הביקוש עבור טיסה פרטית במסוק הולך ועולה עם הזמן. יותר ויותר אנשים מבינים את האיכות והאסתטיות של האטרקציה זו.

כיצד הטיסה יכולה לתרום גם לעולם העסקי

מסוקים מתקשרים במידה רבה לעולם העסקים. מדובר במוצר שאנשי עסקים בוחרים בו ככלי תחבורה יעיל על מנת לנוע ממקום למקום. למשל בזמן שמגיע לשדה התעופה שותף לעסקים, יועץ או משקיע מחו"ל אפשר להטיס אותו במסוק במהירות לבית המלון. עצם הטיסה משדרת יחס מכבד למבקר, שמוכיחה את עצמה כמועילה במיוחד בשעות הפקקים, ובמיוחד לאור העובדה שהמרכז העסקי בארץ נמצא בתל אביב, עיר שבה יש עומס תנועה ברוב שעות היום.

החוויה המובטחת בטיסות פרטיות

 

אפשר להפיק אין-ספור יתרונות מטיסה במסוק פרטי ובניידות ממקום למקום, בין אם מדובר בצורך עסקי או בצורך אישי בלבד. אפשר לטוס לשם הנאה ולשם תצפית על הטבע מנקודת מבט אחרת. במקרים אחרים אפשר לטוס מנקודה א' לנקודה ב' ולהגיע ליעד בהתאם לצורך של הלקוח. באמצעות בחירה בטיסה בשמי הארץ כאטרקציה מרכזית באירוע מסוים אפשר לשדרג אותו בצורה משמעותית ולדאוג לכך שהמשתתפים (שמספרם כמובן מוגבל בהתאם למקומות הישיבה במסוק) יזכרו אותו לטובה למשך שנים ארוכות, אירוע שיש בו שמחה, אדרנלין והתרגשות.
 

צריכים עוד מידע? צרו איתנו קשר

מי צריך טיסה פרטית במסוק