מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסה בשמי הארץ

למי זה כדאי

מלבד השאלה החשובה בפני עצמה לגבי מחיר טיסה בשמי הארץ, כדאי לשאול למי זה כדאי. טיסה בשמי הארץ, בפרט במסוק חדיש יכולה להתאים למשל לזוגות, כסוג של חוויה רומנטית. ניתן לראות כי בין המתעניינים בעניין מחיר טיסה בשמי הארץ ישנם זוגות צעירים ויש גם כאלה שחוגגים כך כמה וכמה שנות נישואין. במהלך טיסה במסוק אפשר גם להציע נישואין במחווה מרגשת ורומנטית להפליא.
אך יש עוד רבים וטובים אשר מביעים עניין בחוויה מסוג זה. מחיר טיסה בשמי הארץ יכולה לעניין הורים שרוצים להפתיע את ילדיהם במתנה מיוחדת לכבוד יום ההולדת. נוסף על כך, טיסה כזאת יכולה להיות דרך מדהימה להכיר את נופי הארץ, במהירות, בנוחות, במבט מלמעלה. אם מארחים קרובים שהגיעו מחו"ל או אנשי עסקים שהגיעו כדי לחתום על עסקה, טיסה בשמי הארץ תהיה הפתעה מרהיבה ומעניינת.
 

טיסה וטיול – שניים באחד

רציתם לדעת עוד על מחיר טיסה בשמי הארץ? כדאי שתדעו לפני כן מה יכולה לכלול טיסה שכזאת. בין היתר, ניתן לשלב בטיסה גם הפתעות ופינוקים כגון פרלינים מתוקים, בקבוק יין טוב או חטיפים. המתעניינים לגבי מחיר טיסה בשמי הארץ יכולים לבחור לשלב בין טיסה בשמי הארץ לבין טיול באתרים נבחרים. ניתן להגיע בקלות למקומות כגון מצדה או ים המלח, הגליל והגולן או אתרים נוספים המעניינים אתכם.


נופים וצילומים למזכרת

ניתן לשלב את הטיסה עם עצירה לפיקניק בחיק הטבע, ניתן לקבוע כיעד אזור שבו יש נופים מיוחדים, מסעדות טובות או בתי קפה יוצאים מן הכלל. קל לראות, אם כן, כי מחיר טיסה בשמי הארץ זה לא רק המחיר של הטיסה. זה גם המחיר של התוספות והפינוקים שיכולים להיות גם מסוגים אחרים. אפשר למשל לקבל הסברים מהטייס לגבי תפעול המסוק ולהרגיש כמעט כמו טייסים ליום אחד. ניתן לבקש גם צילומים שישמרו למזכרת, ליד המסוק, תוך כדי טיסה וגם של הנוף שנשקף מלמעלה. רוצים לדעת יותר על מחיר טיסה בשמי הארץ, מה ניתן לשלב ובאיזה תאריך יש מסוק זמין? פנו לחברה המתמחה בטיסה בשמי הארץ ותוכלו לארגן יום מיוחד וחוויה מיוחדת לאנשים מיוחדים או קרובים ללבכם.
 
טיסה בשמי הארץ