מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

מהן הסעות VIP

 בכל הנוגע להסעות, לעתים לא נסתפק בנסיעה בתחבורה ציבורית שעלולה לגרום לעיכובים, וגם נסיעה במוניות  לא תמיד תתאים לאירועים מהסוג הזה, שאנו מעוניינים צריכים להפגין בהם נוכחות. כך יוצא שבמקרים רבים נעדיף לעשות שימוש בשירותי הסעות VIP שמהווים חלופה יוקרתית לנסיעה רגילה, ומאפשרים לנסוע בצורה מהירה ובעלת נוכחות למקום הנדרש.

מהן בדיוק הסעות VIP ?

בשירותי הסעות רגילות, ניתן לשכור רכבים פרטיים או מסחריים ללא מאפיינים מיוחדים כדי להגיע אל היעד המבוקש, בין אם מדובר בנסיעה פרטית או קבוצתית. לעומת זאת, בנסיעות  VIP דבר אינו שגרתי מבחינת החוויה. בשירותי הסעות VIP  תוכלו לבחור בין מגוון רכבי יוקרה חדשים וחדישים שיתנו לכל נסיעה נופך שלא ניתן לקבל בשום דרך אחרת. מלבד זאת, רכבים יוקרתיים של הסעות VIP כוללים שירותים נלווים כמו: בר מצויד בחטיפים ומשקאות, מסכי טלוויזיה ומקרנים של בידוריות, מיזוג אישי בהתאמה, כיסאות מרווחים שניתן לשבת עליהם בנחת וליווי אישי במהלך פרק הזמן שתזדקקו לשירות הסעות מסוג זה. השירותים הנלווים הללו יחד עם הרכבים המשוכללים והחדישים של שירותי הסעותVIP  יאפשרו לכם ליהנות משירות שאין שני לו, ולהגיע למחוז חפצכם עם הרבה סגנון וניחוח של יוקרה.

שירותי הסעות - VIP למי הם מתאימים?

באופן טבעי, שירותי הסעות VIP  לא מתאימים לכל עת, אלא למספר מקרים בהם יש בהם צורך, כמו אלו שלפניכם:

הסעות של אח"מים – אישים חשובים שמגיעים מחוץ לישראל, כמו שגרירים למשל, זקוקים לשירות הצעות צמוד ומקצועי בעת ביקורם בארץ. שירותי הסעות VIP  חיוניים לביקורים מסוג זה, והודות להם אותם אח"מים, מתחום הפוליטיקה או תחומים אחרים, יוכלו ליהנות מחוויית נסיעה איכותית עם מגוון שירותים וליווי מקצועי לכל יעד.
אירועים מיוחדים – בין אם מדובר במסיבות חינה, חתונה או בר/בת מצווה, האנשים במרכז האירועים הללו צריכים שירות הסעות מקצועי לצידם. כדי שתוכלו לייחד את האירועים המיוחדים בחייכם, תוכלו לשכור שירותי הסעות VIP  ולהגיע עמם לאתרי צילום וכמובן גם למקום האירוע. הודות לשירותי הסעות מסוג זה, תוכלו להרגיש מלכים ומלכות ליום אחד, ולהפוך את היום המיוחד שלכם לבלתי נשכח.
נסיעות עסקים – אחד הדברים החשובים ביותר בעולם העסקים הוא לשמור על חזות מקצועית בכל עת, בייחוד כאשר מדובר בנסיעות עסקיות. עם שירותי הסעות VIP תוכלו להגיע לכל פגישת עסקים במהירות ובאופן שיאפשר לכם לשמור על חזות מקצועית מתחילת המפגש ועד סופו.
הסעות משדה התעופה – כאשר אתם או אורחים שלכם עתידים להגיע לארץ, תחבורה ציבורית משדה התעופה עלולה להשאיר טעם מר מהנסיעה. זמני ההמתנה הארוכים עם מטען, הצפיפות והשירות שאינו מהיר במיוחד מעיבים על הנסיעה, אך עם שירותי הסעות VIP לא תצטרכו לדאוג לכך. הסעות ברכבים המרווחים והמפנקים של נסיעות מסוג זה תאפשרנה לכם ולאורחים שלכם להתחיל את טיולכם בארץ ברגל ימין ועם חיוך על פניכם, בלי צפיפות ובלי המתנה.

שירותי הסעות VIP מספקים חווית נסיעה בלתי נשכחת למגוון מטרות, כך שתוכלו ליהנות מהם לפי הצרכים והרצונות שלכם בכל עת. עם מושבים מרווחים, מיני בר מפנק ונהגים מנוסים ומקצועיים, תתקשו לחזור לנסיעות רגילות לאחר שתטעמו מהנוחות והשירות חסר הפשרות שתקבלו בשירותי הסעות VIP.
 

צריכים עוד מידע? צרו איתנו קשר

מהן הסעות VIP