מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

איך לבחור מתנה מיוחדת?

מתנה מיוחדת צריכה להתאים גם לאדם כמו שכתבנו קודם, גם לאירוע וכמובן שלקשר בניכם. מתנה לילד שלכם לבר מצווה תהיה שונה ממתנה לאחיין לבר מצווה.

במה להתחשב כאשר בוחרים במתנה מיוחדת?

  • הקשר עם האדם שלו אתם קונים את המתנה, זה הדבר הכי חשוב שבו צריך להתחשב והוא משפיע על כל השאר. חשבו עם עצמכם כמה אותו אדם קרוב אליכם.
  • האירוע – לכל אירוע ניתן להגיד שיש מתנה מינימלית לדוגמא, לא תתנו את אותה מתנה לאח שלכם ביום הולדת ובחתונה.
  • תקציב – כמו כל דבר הכסף משחק תפקיד, אתם צריכים לחשוב האם אתם יכולים לתת מתנה יקרה אחרי שבחנתם את הקשר ואת סוג האירוע.


מתנה מיוחדת ליום נישואין

מתנה ליום נישואין יכולה לבוא מכמה כיוונים:

  1. אחד מבני הזוג נותן מתנה לשני. מתנה כזאת היא בדרך כלל מאוד מושקעת ורומנטית. רעיונות למתנות מהסוג הזה: טיסה במסוק בשמי הארץ, סוף שבוע רומנטי בחו"ל או מתנה אישית.
  2. מתנה מבן משפחה לבני הזוג הנישואין, בדרך כלל הילדים קונים להורים. מתנה זו יכולה להיות מאוד מושקעת אך הטווח רחב יותר מאשר בני הזוג אשר קונים אחד לשני. המתנות יכולות להיות: מארוחה משפחתית במסעדה, סופש של כל המשפחה, טיסה רומנטית בשמי הארץ לזוג המאושר,סדנאות שונות.


מתנה מיוחדת לבר מצווה

מתנה לברבת מצווה היא מיוחדת מפני שהילד ילדה יקבלו מתנות מהרבה מאוד אנשים ובמידה ותרצו לתת להם מתנה מיוחדת צריך לחשוב טוב ולהתחשב בכל הגורמים אותם הזכרנו על מנת שהמתנה תהיה בלתי נשכחת. מתנה מאוד מיוחדת לבר מצווה בת מצווה לילדה אשר אוהבים אקסטרים יכולה להיות טייס ליום אחד. במתנה של טייס ליום אחד הילד ילדה יקבלו את האפשרות לטוס במסוק וללמוד על המערכות השונות של המסוק. ניתן אפילו לתכנן את המסלול שבו יעבור המסוק ולעבור מעל מקומות שאותם אתם אוהבים במיוחד (הילד או הילדה כמובן).

לסיכום, אם החלטתם לתת לאדם יקר לכם מתנה שתהיה בלתי נשכחת השקיעו בה הכל. דברו עם אנשים קרובים לו ואולי תוכלו לתת מתנה יותר יקרה ביחד. בנוסף, יכול להיות שאדם אחר מכיר אותו בצורה שונה ממכם ויוכל לתת פרספקטיבה שונה לכיוון המתנה. מומלץ להתייעץ עם כמה שיותר אנשים שקרובים לו כדי להתאים את המתנה באופן מושלם.


להזמנות צרו קשר עמנו עוד היום או השאירו פרטים כאן

 

איך לבחור מתנה מיוחדת?