מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טרנדים לאטרקציות לבר מצווה 2015

כיום נהוג להשקיע הרבה מאוד בתכנון של אירועים חשובים. בר מצווה, למשל, הינו סוג של אירוע שמחייב הפקה של ממש, כאשר בתוך כך יש לארגן אטרקציות לחוויה מושלמת. כדאי לדעת שכמו בתחומים אחרים של הפקת אירועים, גם כאשר מדברים על אטרקציות לבר מצווה יש אפשרויות שאינן עדכניות ויש אפשרויות יותר חמות, נחשבות ומלהיבות. בשורות הבאות נספר על כמה טרנדים לאטרקציות נחשבות בימים אלה, של שנת 2015.

הפעלות עם אדרנלין
 

בין מבחר אטרקציות מדליקות לבר מצווה ניתן למצוא כמה וכמה הפעלות עם אדרנלין. אטרקציות פעילות אלה כוללים בין היתר: שולחנות משחק של טניס שולחן (מיני פינג פונג), שולחנות משחק מסוג הוקי אוויר (ניתן לשלב שניים או שלושה שחקנים בו זמנית), שולחנות מסוג מיני סנוקר, מתקן כדורסל נייד, שולחנות כדורגל (יש גם כאלה בגדלי ענק ויש גם מיוחדים במיוחד, עם שילוב של מכוניות בתפקיד השחקנים).
במידה ומעוניינים, ניתן לשלב גם אטרקציות של משחקים נוספים, שיכולים לרגש ולתרום לאווירה מיוחדת. בין היתר מדובר במשטחי ענק של דמקה, שחמט או  דוקים גדולים במיוחד וכן סוגים שונים של מתקנים מתנפחים או אפילו מתקני מיני גולף. כדאי להוסיף שטרנדים לאטרקציות של בר מצווה כוללים גם אפשרויות שונות של מתקני מזון וממתקים, שמרכזים סביבם הרבה עניין וכיף. בין היתר מדובר במתקנים כגון מכונת נקניקיות או מפלי שוקולד מעוררי תיאבון, מכונת ברד, מכונה להכנת גלידה, מתקן להכנת שערות סוכר, פופקורן ועוד.

 

ממריאים לשחקים
 

במידה ורוצים להפתיע נער או נערה שהגיעו לגיל בת או בר מצווה, אפשר בהחלט לעשות זאת בהצלחה באמצעות אטרקציה מלהיבה במיוחד – חוויה של טיסה פרטית במסוק. מלבד החוויה הסימבולית של המראה גבוה באוויר, לעבר עתיד של הצלחה בחיים, יש בכך גם חוויה ממשית של הרגשת ריחוף במלוא מובן המילה.

כדאי לשים לב שאת החוויה כולה ניתן להסריט ולצלם ואפילו לשדר קטנים נבחרים במהלך מסיבת הבר מצווה. את הקליפ או הצילומים מהטיסה ניתן לשלב במצגת לבר המצווה שהיא טרנד לוהט בפני עצמו. 

טרנדים לאטרקציות לבר מצווה 2015