מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסת הפתעה לבר מצווה

כל אחד רוצה להיות טייס. אם לא טייס מקצועי, אז לפחות להתנסות בחוויית הטיסה פעם אחת בחייו לפחות. המשמעות הישירה של כך היא שכאשר מעניקים לו טיסה בהפתעה בתור מתנה, אין סיכוי שהשמחה שלו לא תגיע עד השמיים. אלו הן חדשות מצוינות עבור הורים שמחפשים אחר מתנה חד פעמית לילד שלהם לכבוד בר המצווה המתקרב. אז למה כדאי לשקול בחיוב העדפה של המתנה הזו על פני שלל המתנות האטרקטיביות המוצעות לכבוד מאורע זה?

חוויה מרקיעת שחקים

אפשר למצוא סוגים שונים של טיסות, כאשר הבחירה המעניינת ביותר היא במסוקים. מי שמקבל בתור מתנה את הזכות להיות טייס ליום אחד לוקח למעשה את המושכות ומטיס את המסוק הלכה למעשה, כמובן – בליווי של טייס מקצועי ובהדרכה צמודה שלו. הטיסות מעניקות חוויה עצומה, לא רק עקב ההטסה עמוסת האדרנלין אלא גם בהתחשב בנופים המרהיבים שצפויים להיתקל בהם מגובה רב. ואכן, חברות המספקות את השירות הזה בוחרות במסלולים היפים ביותר שיש, כשלעיתים הלקוח עצמו יכול להגדיר בדיוק היכן הוא רוצה שהטיסה תהיה. כמובן, חברה מקצועית תחזיק בכל האישורים לפעילותה ותשים דגש על בטיחות לפני הטיסה או במהלכה, כך שאפשר לשמור על ראש שקט גם מהבחינה הזו.

יש חברות שמאפשרות להוסיף לחוויה עוד ועוד, כאשר הן מציעות אטרקציות לא רק בזמן הטיסה אלא גם לאחריה. ניתן לנחות במקומות היפים והפסטורליים ביותר על מפת ישראל ולהמשיך משם את החגיגה: ארוחה בשטח או במסעדה, אירוח במלון או בצימר או כל אטרקציה מסוג אחר. בדרך זו אפשר לארגן לילד יום מהחלומות, ולהבטיח שאת בר המצווה שלו הוא לא ישכח לעולם.

והמחיר? שווה לכל כיס

בעבר, היו שסברו כי טיסה במסוק ליום אחד היא נחלתם של העשירים בלבד. אלא שמאז עברו המון מסוקים בשמי ישראל, והתמונה השתנתה לחלוטין. כיום, אם רק יודעים היכן לחפש ולמי לפנות ניתן למצוא חוויות טיסה ברמה הגבוהה ביותר שיש, טיסות המוצעות תמורת מחיר שווה לכל כיס. בהתחשב במעלות הרבות של טיסות ליום אחד אפשר אפילו לטעון שהמחיר בטל בשישים אל מול האפשרות ליום קסום באמת.

ליצירת קשר ולהשארת פרטים לחצו 

טיסת הפתעה לבר מצווה