מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסות חוויה – טיסות כיף פרטיות

אם אתם רוצים לשמח בצורה יוצאת דופן אדם אהוב אשר חוגג בקרוב, אם אתם רוצים להפתיע אותו בחוויה שלא יוכל ולא ירצה לשכוח לעולם – טיסות כיף פרטיות הן המתנה הכי מיוחדת, הכי מקורית, הכי מפתיעה והכי בלתי נשכחת שתוכלו לתת.

מה זה בעצם כולל? חוויית הטיסה הפרטית היא טיסה בשמי הארץ, במסלול שבו אתם בוחרים, ובכל שעה שתרצו – כל עוד יש עדיין אור, כמובן – הרי אתם לא רוצים לפספס את הנופים המרהיבים מגובה רב כל כך. במחיר הטיסה יכולים ברוב המקומות להצטרף, מלבד בעל השמחה, גם שניים או שלושה חברים נוספים.

 

האם טיסות כיף פרטיות מתאימות לכל אחד?

התשובה היא כן, בוודאי ולחלוטין! אלא אם כן מדובר באדם שיש לו פחד טיסות ממש רציני, כמעט כל אחד יהנה מהחוויה המדהימה ויודה לכם עליה לנצח. ליום אחד תרגישו כחלק מהעשירון העליון, אנשי חוג הסילון המגיעים למסוק הפרטי שלכם ובו צוות העומד לשירותכם בלבד, ולוקח אתכם לסיור בכל מסלול שתבקשו – אין יותר טוב מזה.

טיסות כיף פרטיות הן דרך מבוקשת להציע נישואין בצורה מקורית, פעילות משפחתית מגבשת ומלהיבה, מתאימה לכל הגילאים. אורך הטיסה נקבע על פי בחירתכם, בין חצי שעה לשעתיים, והטיסה יוצאת מאחד משדות התעופה ברחבי הארץ, על פי מיקומכם ובחירתכם.

הטיסה יכולה להיעשות במטוס פרטי או במסוק, כאשר לכל אחד מהם יש את אופי הטיסה הייחודי לו, ובחירה באחד ודאי רק תעורר בכם את החשק לבחור גם בשני. ניתן לקבל צילום של הטיסה למזכרת, וישנה גם אפשרות להוסיף להן פינוקים מסוגים שונים – בלונים, קישוטים, בקבוק יין, שוקולדים ועוד.

אם אתם מעוניינים להעניק מתנה ולא להשתתף בה בעצמכם, אתם יכולים להזמין טיסות כיף פרטיות ללא תאריך סגור, כך שבעל השמחה יוכל לתאם תאריך על פי בחירתו. המלצה שלנו – טיסת כיף פרטית היא מסוג המתנות שמי שמעניק אותן היה רוצה אותן לעצמו. אל תוותרו על ההזדמנות לקחת חלק בחוויה חד פעמית שכזאת, ואתם ממש מוזמנים להעניק אותה כמתנה גם לעצמכם.

 

רוצים גם? צרו איתנו קשר

טיסות חוויה – טיסות כיף פרטיות