מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסות חוויה – טייס ליום אחד

החוויה הנקראת טייס ליום אחד היא בעצם שיעור טיסה ראשון, שגם נחשב כשיעור מן המניין למי שירצה ללמוד להטיס באמת, ובו התלמיד מטיס בעצמו את המסוק, לצד מדריך צמוד. השיעור הזה, חוויה שנמשכת בסך הכל כשעתיים, הוא אירוע מלא אדרנלין, מלהיב, מרגש ובלתי נשכח, מתנה שאין כמותה לאדם אהוב עליכם, לבן משפחה או אפילו לעצמכם.

 

למי מתאים להיות טייס ליום אחד?

חוויית שיעור הטיס, שבה אפשר להיות טייס ליום אחד, מתאימה לכל אדם מגיל 13 ומעלה – זו יכולה להיות מתנה מושלמת לבר מצווה, ליום הולדת, ליום נישואין, או לכל אירוע אחר שאתם רוצים לציין. יהנה ממנה כמובן כל מי שתמיד חלם להיות טייס אך גם מי שטיס הוא לא שאיפת חייו ופשוט אוהב חוויות אקסטרים מיוחדות ולא שגרתיות ישמח עד השמיים מחוויה מלהיבה שכזו.

חוויית טייס ליום אחד נערכת על מסוק, ובדרך כלל על כלי הטיס עצמו יכולים לעלות רק מקבל המתנה והמדריך שלו. לעלייה למסוק קודמת הדרכה באמצעות סימולטור, שבה מסביר המדריך את הכללים הבסיסיים להטסה. משם עוברים אל כלי הטיס ומרגע שנכנסים אליו, המפעיל של הטיסה הוא החוגג שלנו – הטייס ליום אחד.

מעבר לריגוש המטורף, ולזה שמדובר באמת בחוויה חד פעמית עבור רובנו, ובטח בהגשמת חלום עבור חלקנו, מדובר גם בהזדמנות לראות את הארץ ממעוף הציפור. כך זוכים בנקודת מבט שמזדמנת לנו לעיתים רחוקות מאוד, בטח ובטח כאשר היא נעשית ממש מתוך תא הטייס.

השיעור מתועד כך שתהיה לכם או לחוגג, שאותו שימחתם במתנה מדהימה זו, מזכרת מרגשת. במקומות מסוימים תקבלו גם מתנה כמו כובע טיסה או משקפי טייסים. בכל מקרה – לאותו טייס ליום אחד מובטחת חוויה של פעם בחיים – מתנה שיהיה קשה מאוד להתעלות עליה.

 

צריכים עוד מידע? צרו איתנו קשר

טיסות חוויה – טייס ליום אחד