מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסות חוויה במסוק

סוגי טיסות חוויה

טייס ליום אחד – אולי הטיסה הנפוצה ביותר שאנשים בוחרים בה. טייס ליום אחד נותנת לאדם את האפשרות לשלוט במסוק, להרגיש את הכוח של הכלי העוצמתי הזה ולהיות בשליטה מלאה בזמן הטיסה. טייס ליום אחד יכולה להתאים לאנשים שאוהבים חוויות אקסטרים. ניתן להפוך את האירוע למיוחד יותר כאשר אתם תבחרו את מסלול הטיסה.

טיסות רומנטיות – טיסה רומנטית הינה מתנה מקורית לבן הזוג השני. טיסה רומנטית מתחילה כאשר אתם מתכננים את מסלול הטיסה מעל מקומות פסטורלים שאתם אוהבים. ניתן להוסיף בטיסה רומנטית ניתן להוסיף מגשי פירות שוקולד. תוכלו לעצור במקומות פסטורלים ולראות אותם יותר מקרוב. טיסות רומנטיות יכולות להיות גם דרך מעולה להציע נישואין לאדם אהוב. לעצור באיזור שאתם אוהבים ושם לשאול את השאלה. זאת הצעת נישואין שלא תשכח.

טיסות בשמי הארץ -  טיסות בשמי הארץ מתאימות לכל המשפחה, אתם יכולים לבחור טיסה בשמי הארץ כאירוע משפחתי, אם לקראת יום הולדת של הילדים או אפילו סתם כטיול מיוחד וחוויתי עם הילדים. אחת האטרקציות בטיסות בשמי הארץ היא ההסבר המקיף שמקבלים על המסוק, הילדים יתלהבו ללמוד על כל המערכות הקיימות ואיך מתפעלים כל מערכת. טיסה בשמי הארץ עם כל המשפחה זה אירוע שלא תשכחו בשנים הקרובות!

טיסות ברבת מצווה – הילד או הילדה הגיעו לגיל מצוות? הילד או הילדה אוהבים אקסטרים? בדיוק בשביל זה יש טיסה במסוק בשמי הארץ, טיסה חוויתית אשר תגרום לכך שהחיוך של הילד שלכם לא ימחק למשך מספר שבועות רצופים. טיסה בשמי הארץ כמתנה לבר מצווה היא חוויה מיוחדת אשר לא תשכח הרבה זמן. תוכלו להוסיף חבילת צילום וידאו שיהיה איתכם תמיד. מומלץ לבחור מסלול אשר יגרום לילד הבר מצווה להתרגש – בין אם מדובר בטיסה מעל רצועות החוף היפות בארץ או בין אם טיסה בשמי המדבר במצדה.

איך לבחור חווית טיסה מתאימה

אז אחרי שבחרת טיסה חוויתית במסוק אתם צריכים לבחור מסלול טיסה. מסלול טיסה נבחר על פי מה שאתם אוהבים, או האדם שבשבילו אתם לוקחים את הטיסה. בחרו במסלול שאתם יודעים שתאהבו – אל תשכחו הנוף ממסוק לעומת הנוף בטיול רגלי הוא שונה לחלוטין. לכן, במידה ואתם מטיילים הרבה באיזור מצדה אל תפסלו ישר טיסה מעל מצדה – שהיא טיסה מרשימה מאוד. אחרי שבחרתם מסלול טיסה, נשאר לכם לבחור חבילות נוספות שאנו מציעים כמו צילום וידאו, שוקולדים, פירות ועוד – כמובן שניתן לבקש דברים מיוחדים ואנו נעשה הכל כדי להפוך את היום שלכם להכי מיוחד שאפשר.

להזמנת טיסות במסוק צרו קשר עמנו עוד היום או השאירו פרטים כאן

טיסות חוויה במסוק