מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסות במסוק לאנשי עסקים

פגישות עסקים יכולות לתפוס חלק ניכר מהיום. לעיתים אין המדובר בפגישות עצמן אלא בצורך להגיע לצד השני של הארץ על מנת להשתתף בפגישה שאורכת שעתיים. אחד הדברים היקרים מכל עבור רבים הוא הזמן. בכל יום ישנה כמות מוגבלת ממנו, ולא היית רוצה לבזבז אותו בפקקים או בנסיעות ארוכות. והפיתרון - טיסות במסוק לאנשי עסקים

טיסות במסוק לאנשי עסקים– לניהול זמן אפקטיבי

למי שניהול אפקטיבי של הזמן משמעותי במיוחד – קיימת אופציה של טיסות במסוק לאנשי עסקים לימי פגישות לחוצים במיוחד, לכל מרחק. לעיתים יש להגיע למספר פגישות באותו היום, כאשר כל אחת מהן חשובה, אך הן מרוחקות זו מזו גיאוגרפית. מסוק פותר את הבעיה בקלות. בעוד טיסות בשמי הארץ על ידי מטוסים פרטיים מוגבלות לאזורים בהם יש שדה תעופה, עם טיסות במסוק לאנשי עסקים ניתן להגיע כמעט מכל מקום לכל מקום במהירות.

טיסות במסוק לאנשי עסקים– לעשות את הרושם הנכון

הצלחת פגישות עסקיות רבות תלויה ברושם הראשוני של האדם עמו נפגשים. חברות רבות וארגונים בונים תדמית ומוניטין באמצעות שימוש בטיסות במסוק לאנשי עסקים בארץ, או אף בטיסות קצרות מעבר לים. רכישה של מסוק פרטי אינה משתלמת כשמדובר בפגישות בודדות במהלך השנה, וכן נדרש רישיון מיוחד וניסיון על מנת להטיס מסוק. טיסות במסוק לאנשי עסקים חוסכות את כאבי הראש, ומאפשרת הגעה קלה ונוחה לפגישה בסטייל אמריקאי.

לקוח חשוב מחו"ל? קחו אותו לפגישות בכל הארץ במסוק

אנשי עסקים רבים המגיעים מעבר לים רגילים לסטנדרט מסוים, במיוחד אם מדובר בלקוח מיוחד מפירמה מוכרת או בשותף עסקי פוטנציאלי לעסקאות גדולות במיוחד לטווח הארוך. במקרה זה עדיף לא לחסוך – ולשכור מסוק פרטי לשם התניידות קלה ומהירות ממקום למקום.

ליצירת קשר ולהשארת פרטים לחצו כאן

 

להזמנת טיסות במסוק לאנשי עסקים צרו קשר עמנו עוד היום או השאירו פרטים כאן

טיסות במסוק לאנשי עסקים