מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסות פרטיות במסוק

כתוצאה מכך, הפופולאריות של הטיסות במסוק בשנים האחרונות אינה מפתיעה – מגמה שממש לא יפתיע אם היא רק תתגבר בעתיד הנראה לעין.

אז למה לטוס במסוק?
 

טיסות פרטיות במסוק כוללות מספר יתרונות חשובים. ראשית, כפי שהוזכר מעלה, זהו פתרון התניידות מצוין, שמאפיין בייחוד אנשי עסקים. באמצעות המסוק הם יכולים להגיע ליעדים במהירות וביעילות, כאשר עצם ההתניידות עצמה באמצעות המסוק מהווה לא פחות מאשר סמל סטטוס: קולגות או לקוחות פוטנציאליים שישמעו שבעל העסק הגיע לפגישה עימם עם מסוק, למשל, צפויים לתפוס אותו באופן חיובי. הטיסות האלה מאפשרות לחסוך זמן משמעותי עבור העסק – ידוע הרי שבזירה העסקית הזמן שווה הרבה מאד כסף – ובכך עשויות להיות משתלמות בטווח הארוך.

מתנה מיוחדת ומסעירה
 

הטיסה מהווה חוויה בפניה עצמה, מה שמסביר מדוע טיסות במסוק בשמי הארץ הפכו בשנים האחרונות להיות יופי של מתנה לכל מטרה. זו יכולה להיות מתנה רומנטית לבן הזוג או לבת הזוג, פינוק לאדם קרוב לכבוד יום ההולדת שלו ועוד. האדרנלין המאפיין את העלייה לאוויר ואת הדאייה בשמיים, יחד עם הנופים המרהיבים של מדינת ישראל שנגלים במהלך הטיסה, משפרים את החוויה עוד יותר. את הטיסה ניתן לערוך בזוגות ולצרף לחוויה הזו אטרקציות אחרות, דוגמת נחיתה במקומות היפים ביותר על מפת ישראל, ארוחה בשטח או כל סוג אחר של פינוק.

טיסות במסוק, בלי קשר למטרה שלהן, הן דינמיות ואינטימיות, עם יחס של אחד על אחד שאינו קיים באפשרויות תחבורה אחרות.

למידע נוסף - צרו איתנו קשר

טיסות פרטיות במסוק