מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסות כיף בשמי הארץ

הטיסה הפרטית – במיוחד בשבילכם

חשוב להבהיר כי טיסות כיף כפי שאנו מדברים עליהן אינן טיסות מסחריות רגילות, שבעזרתן מגיעים לחו"ל ונוחתים בטרמינל הנבחר. אנו מדברים על טיסות פרטיות בשמי הארץ וניתן לקיים אותן באמצעות כלי טיס ייחודיים – המסוקים.

לפני שמזמינים טיסה בשמי הארץ למשפחה, כדאי לדעת שאפשר לשלב בחוויה מסוג זה אטרקציות שונות או פינוקים לפי בחירה. אפשר לשלב טיסה עם מסעדה, טיסה עם חוויה אתגרית, טיסה עם כיבוד קל, קוקטיל, ארוחה טובה או נחיתה באתרים ייחודיים שבוחרים. טיסה יכולה להתאים כבילוי זוגי, כהפתעה, כבילוי לכמה חברים. זו יכולה להיות הדרך לחגוג יום הולדת, מסיבת רווקים או רווקות, בילוי עבור הילדים, כמתנת גיוס וכיוצא בזה.

ממריאים ונהנים

במהלך הטיסה במסוק ניתן לחלוף מעל אזורים שונים בארץ, שיכולים להיות בעלי תוואי שטח טבעי, הררי, מישורי, עירוני. ניתן לרחף מעל אתרים היסטוריים, לצפות בציפורים, להביט גם מגובה נמוך בשגרת החיים שנמשכת למטה.

דבר ראוי לציון הינו המחירים. תופתעו לדעת שכשמדובר בטיסה במסוק בישראל מחיר הטיסה, בניגוד למה שניתן להניח, לא חייב להתאים אך ורק לאלפיון העליון או לאנשי עסקים בכירים. הללו, בהחלט יכולים להשתמש במסוקים כתחליף למונית אולם כחוויה של הרפתקה ושל כיף, זה בהחלט מתאים גם לציבור הרחב. כשמדובר בטיסה במסוק מחיר הטיסה אינו גבוה באופן מיוחד (כנ"ל גם כשמדובר בטיסה בשמי הארץ למשפחה מחיר הטיסה אינו גבוה באופן ייחודי) במיוחד כאשר ניתן לבחור בטיסה למשך פרק זמן הרצוי לכם. טיסה של שעה? שעתיים או אולי יותר? בכל מקרה, צפויה לכם חוויה מפתיעה וייחודית. המריאו למעלה ותגישו ממש כמו הציפורים!

מה עוד כדאי לוודא לפני הזמנת הטיסה? בדקו מהו סוג המסוק, בדקו שמתאים למספר האנשים שישתתפו בחוויה. שאלו, בלי להתבייש, מיהו הטייס ומהו הניסיון שלו בשעות טיסה. כעת, כל מה שניתן זה להדק חגורות, להמריא ולבלות כפי שלא ביליתם מעולם.

להזמנות - השאירו פרטים כאן

טיסות כיף בשמי הארץ