מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסות כיף במסוק בשמי הארץ

המאמר הנוכחי מציע עבורכם את אחת החוויות הגדולות ביותר שניתן לשאוף אליהן, והוא טיסות במסוק בשמי הארץ. זה כיף אפילו יותר ממה שתיארתם לעצמכם.

חוויה שמגיעה לגבהים חדשים
 

טיסות כיף במסוק בשמי הארץ מספקות הנאה עצומה לכל המעורבים. העובדה היא שעצם הטיסה היא חוויה בפני עצמה, עם שלל תחושות שנכנסות למארג: הציפיה לתחילת הטיסה, גמיעת כל בדל מידע לגבי המסוק ולגבי אופן ההטסה שלו, האדרנלין שעולה ברגע שהמסוק ממריא ועוד. היה ניתן לדבר על כך במונחים של חוויה חד פעמית, אלמלא העובדה שכמעט כל מי שמתנסה בכך חושב ישר על הפעם הבאה בה תזדמן לו החוויה הזאת.

 


כל הארץ בכף ידכם
 

אי אפשר לדבר על טיסות במסוק מבלי להזכיר את הנופים המרהיבים בהם צפויים להיתקל במהלך הטיסה, כאשר זווית ההתבוננות עליהם תהיה המסעירה והמיוחדת ביותר. הטיסות נערכות במקומות היפים ביותר שיש למדינת ישראל להציע מהבחינה הזו, דוגמת ירושלים, תל אביב, הר החרמון, הכנרת, מישור החוף וכן הלאה. תוכלו אפילו לראות את הבית שלכם מלמעלה – חוויה שבוודאי לא הזדמן לכם לחוות בעבר. חלק מהחברות מאפשרות ללקוחות שלהן לבחור מסלול בהתאמה אישית ולתזמן אותו לזמנים היפים ביותר – שקיעה בחוף הים, לדוגמא.

עוד נקודה חשובה: אפשר בהחלט להוסיף למארג אטרקציות שונות לפני הטיסה או אחריה, עובדה שהופכת את האטרקציה הזו למיוחדת עוד יותר. אם לוקחים בתור דוגמא יום נישואין, אפשר לתאם עם החברה שמספקת את השירות הסעה למסעדה רומנטית, למכון ספא או לכל סוג אחר של פינוק זוגי לאחר הנחיתה – בדרך זו יוצרים יום מלא ועמוס בחוויות.