מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טיסות לאנשי עסקים

פגישות הן חלק מלוח הזמנים היומיומי של אנשי עסקים. הרי את מרבית כספם הם עושים בזכות עסקאות אותן הם סוגרים בין שני גורמים, כשבדרך כלל כמובן הם גורם אחד מבין השניים. יחד עם זאת, על מנת להרוויח כמה שיותר כסף, המטרה הראשית של כל איש עסקים וכנראה גם של רבים מאתנו, הם גם יצטרכו להיות נוכחים בכמה שיותר פגישות.
 

בעייתיות במרחקי הפגישה
 

וכאן בדיוק מתחילה הבעיה. אנשי עסקים בדרך כלל מתפרשים על פני כל הארץ, שכן אם הם יתמקדו אך ורק במקום אחד בו הם יפגשו לקוחות אפשריים, יהיה להם קשה מאוד להגיע רחוק. אך דבר זה יוצר בעיה גדולה שכן אם לקוח מסוים מבקש להיפגש עם איש העסקים בשעה 12:00 בצהריים בבאר שבע, בעוד לקוח אחר מבקש להיפגש איתו בשעה 14:00 בחיפה, אותו איש עסקים יהיה בבעיה גדולה, אפילו גדולה מאוד. מצד אחד הוא מעוניין לתת לכל אדם את ההרגשה הטובה ביותר ולכן גם יעדיף להתגמש ולהסכים לדרישתו אודות שעת הפגישה על מנת שחלילה הלקוח לא יתחרט ויחליט לשוחח על העסקה המסתמנת עם איש עסקים אחר. מצד שני, מדובר בשעות בלתי אפשריות מבחינתו, כאלה שההפרש ביניהן קצר מדי, מה שלא יאפשר את קיום שתי הפגישות במקביל.
 

הפתרון האידיאלי- טיסות על גבי הליקופטר
 

אז מה עושים? ישנו פתרון יעיל ביותר, בעיקר אם מדובר ביעדים כל כך מרוחקים והפתרון מגיע בדמות הליקופטר. כן, לא טעיתם. לא מעט אנשי עסקים כבר הבינו את הפוטנציאל הגלום בלהגיע לפגישה עם הליקופטר, מה שמצד אחד מצמצם את טווחי הנסיעה באופן משמעותי ובזמן מהיר ומן העבר השני אף גורם להם להגיע אל הפגישה בסטייל. אנשי עסקים הינם באופן כללי כאלה שמאוד מחויבים לאיך שהם נראים וכיצד הם מתלבשים, כך שלא מפתיע שצורת ההגעה תהיה כזו שתעשה הרבה מאוד רושם על כל אדם שהיה מוכן להיפגש אתכם. בדיוק מהסיבה הזאת, טיסות לאנשי עסקים על גבי הליקופטר הינו דבר מאוד נפוץ ומבוקש בקרב כל מי שמעוניין לסגור עסקאות שמרוחקות גיאוגרפית האחת מהשנייה ומאוד היה רוצה להרשים את לקוחותיו.
 

חשיבות הנראות
 

כאמור, לא רק הליקופטר, אלא יש משהו מאוד חשוב בהופעה החיצונית של כל איש עסקים, בין אם במראה ובין אם באביזרים בהם הוא משתמש. מי שיוותר על טיסות לאנשי עסקים באמצעות הליקופטר ויעדיף להגיע לפגישה על גבי רכב, מוטב יהיה אם יעשה זאת באמצעות רכב יוקרה כלשהו, או לפחות רכב שיכבד את תפקידו ולא ברכב ישן שלא הולם את איש העסקים ובייחוד לא את האדם עמו הוא נפגש. כמובן שלכל פגישה שכזאת טוב יעשה איש העסקים אם יגיע מחויט, כשלא מוכרחים להצטייד דווקא בחליפה, אך מכנס מחויט וחולצה מכופתרת יגדילו את הסיכויים לסגור את העסקה על הצד הטוב ביותר. 

ליצירת קשר - לחצו כאן