מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

מחפשים חוויה ייחודית ואטרקציה בלתי נשכחת לימי החופש הגדול? טיסה במסוק בשמי הארץ יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות מקצועיות אשר עוסקות בהטסה של מסוקים ברחבי הארץ ויכולות לענות על הדרישות שלכם ולספק לכם חווית טיסה ייחודית ומזכרת בלתי נשכחת לכל החיים.

לפי מה נקבעים מחירי טיסה במסוק בשמי הארץ?

המחירים של טיסה במסוק בשמי הארץ נקבעים על פי גורמים רבים, ביניהם:

סוג המסוק – הגודל שלו, שנת היצור וכדומה.
זמן הטיסה – משך זמן הטיסה הינו גורם משפיע מאוד על המחירים הסופיים של הטיסה, וככל שהטיסה תהיה ארוכה יותר – המחיר יעלה בהתאם.
תאריך הטיסה – ישנן תקופות בעלות ביקוש רב יותר, בהן המחירים עולים בהתאם. לכן, אם אתם רוצים לתאם טיסה במסוק בשמי הארץ ולהוזיל עלויות, כדאי לבחור בתקופות שקטות יותר ופחות מבוקשות.
שירותים מיוחדים – ישנן חברות שמציעות מגוון רחב של שירותים מיוחדים, אשר הופכים את חוויית הטיסה להרבה יותר מיוחדת. יחד עם זאת, שירותים אלו מעלים את המחיר, מטבע הדברים. שירותים אלו יכולים לכלול כיבוד מיוחד בזמן הטיסה, בקבוקי שמפניה וכדומה.

כך, אם מדובר בטיסה מיוחדת ובאירוע ייחודי אותו אתם רוצים לחגוג בצורה הטובה ביותר ועם שירותי אקסטרה מיוחדים – המחיר יהיה גבוה יותר, אבל בהחלט כדאי לכם להשקיע אותו. עם זאת, אם מדובר ברצון לחוות את הטיסה במסוק ללא כל אירוע מיוחד ואתם יכולים להסתפק בזמן טיסה קצר ובשירות רגיל, תוכלו למצוא מחיר נוח במיוחד, שיתאים יותר לצרכיכם.

למי כדאי לבצע טיסה במסוק בשמי הארץ?

טיסה במסוק בשמי הארץ כדאי לבצע במגוון רחב של הזדמנויות. למשל, טיסה כזו היא הזדמנות מרגשת ומיוחדת להציע נישואין בדרך מקורית ובלתי נשכחת. בנוסף, אם בני הזוג שלכם חובבי אקסטרים, טיסה שכזו יכולה להעניק להם פינוק מפתיע ומיוחד – במיוחד בימי הולדת או בימים מיוחדים אחרים. הזדמנות אחרת לטיסת מסוק היא לשם הענקת הפתעה לילדים: ניתן למצוא חברות אשר מציעות שירותים מיוחדים לילדים, וכך תוכלו להפתיע אותם בחוויה של פעם בחיים. לבסוף, ניתן גם לבחור בטיסה למטרות פרקטיות, כמו לשם ביצוע צילומי אוויר – צילומים מגבוה של מקומות שונים, של נכסי נדל"ן ועוד, על פי הצרכים שלכם.

ליצירת קשר ולהשארת פרטים לחצו 

טיסה במסוק