מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

שיעור טיסה במסוק

בעבר רווחה הדעה שמי שרוצה ללמוד לטוס יצטרך לעבור שירות צבאי מלא כטייס. גם אלו שחלמו ללמוד לטוס במסוק, פשוט על מנת לחוש את החוויה הייחודית של תעופה ושליטה בכלי טיס, לא היו יכולים לעשות זאת ללא כברת דרך בחייל האוויר. כיום, לעומת זאת, המצב שונה וניתן בהחלט לקבל שיעור טיסה במסוק ולשלוט באופן אישי במערכות, גם בחיים האזרחיים וללא קשר לצבא. 

חברת תעופה ייחודית 


המהפך של האפשרות לקבל שיעורי טיסה פרטיים ואזרחיים כמעט לכל דורש חל עם ההקמה של חברות תעופה ייחודיות. חברת ישראקופטר, לדוגמא, שמספקת מגוון רחב של שירותי תעופה ותיירות, מציעה דרך חווייתית להרגיש בשמים, לשלוט במסוק. 
לאחר שמקבלים שיעור טיסה במסוק ולומדים מעט על עקרונות הטיס ומהותו של המסוק המודרני, ניתן ממש לטפל במערכות השליטה והבקרה. עם טיס מנוסה שמלווה לאורך כל הדרך מקבלים חוויה יוצאת דופן, שאין לה כמעט אח ורע. 
ניסיון בתעופה, ניסיון בשירות.
 
כדאי לדעת שחברת ישראקופטר מעניקה ללקוחותיה הרבה מעבר לאפשרות להשתתף בשיעור טיסה במסוק. לחברה ניסיון רב באספקת שירותי תעופה, עם שירותים ייחודיים ומגוונים. המיומנות והמוניטין של החברה בתעופה, עם דגש על מסוקים, מבוסס בין היתר על שירותים כגון:
•    שירותי טיסה במסוקים ללקוחות עסקיים, מהארץ ומחו"ל. 
•    שירות לתיירים, לאנשים חשובים (אח"מים) וגם לציבור הרחב, לכל מי שמעונין בחוויה ייחודית.
•    אפשרות לטיסה במסוק כדרך ייחודית להפתיע, לרגש, להציע נישואין בשחקים, אפשרות להגיע לכל מקום, לאתרים בטבע, ישירות לבתי מלון וכדומה. 

לומדים וממריאים עם טייסים 

העובדה שחברת ישראקופטר מציעה שירותים מגוונים בתעופה ובתיירות, עם דגש על מסוקים, מעידה על כך שברשותה טייסים מנוסים, מקצועיים ואיכותיים. לכן, כאשר מעוניינים לקבל שיעורי טיסה במסוק, יודעים שנמצאים בידיים טובות. 
•    השיעורים ניתנים בצורה מתוכננת ומוקפדת, עם מערך מסודר. 
•    לומדים בצורה חווייתית, מהנה ומרגשת. 
•    לומדים על מערכות המסוק, על עקרונות התעופה, על עקרונות הניווט באוויר. 
•    לומדים איך ממריאים ונוחתים, איך מסתובבים, איך מאיצים, איך מתמרנים. 

עבור רבים, שיעורי טיסה במסוק מהווים התגשמות של חלום להמריא ולשלוט בכלי טיס מהמרהיבים ביותר שישנם. כאשר עושים זאת בלוויית טייסים מנוסים ובחברה מקצועית, ההצלחה מובטחת וכך גם ההנאה. 

למידע נוסף - צרו קשר
 

שיעור טיסה במסוק