מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

למי מתאימה טיסה פרטית במסוק

גם אם במבט ראשון מסוק אינו נראה כמו כלי התעופה או התחבורה הנגיש ביותר שיש, במציאות הוא יכול לשמש אותנו בלא מעט מצבים. במהלך השנים, מספר הישראלים שגילו את יתרונות הטיסה הפרטית במסוק נמצא במגמת עלייה מתמדת. זו בדיוק ההזדמנות לסקור את המצבים המגוונים בהם טיסה פרטית יכולה לשמש פתרון מצוין, ובעיקר לספק לכם הנאה שאין כדוגמתה.

טיסה פרטית במסוק - טיסות החוויה

את הסקירה אנחנו מתחילים עם המכנה המשותף הרחב ביותר של אנשים שישמחו לטוס במסוק – כל אדם, למעשה. טיסה פרטית במסוק בשמי הארץ היא חוויה שמגיעה לגבהים חדשים, תרתי משמע. היא מתאימה לכל מי שרוצה לפנק אדם קרוב, למשל כמתנה ליום הולדת, ולספק לו מתנה שקשה למצוא רבות שמשתוות אליה. לכך ניתן להוסיף את העובדה שניתן בהחלט לארגן את המתנה בתור הפתעה, ולא לחשוף את מי שמקבל אותה למסוק עד שהוא ניצב ממש לידו. קשה לתאר במילים את הרגשת ההפתעה שהם ירגישו עם רגע החשיפה לפלא, הרגשה שמתחלפת מיד בחיוך של אושר.

יתרון אחר של טיסות החוויה הוא שהן מתאימות לכל גיל. כמעט כל ילד חולם, בשלב זה או אחר, להיות טייס. אף על פי שטיסה פרטית לא תעניק לו את הרישיון הנכסף, הוא בהחלט יכול להיות טייס ליום אחד ולהתנסות בחוויה גם ללא "קילומטראז'" באוויר. מי שרוצה להיחשף לנפלאות עולם התעופה יעשה זאת באמצעות הטיסה הפרטית, שגם מאפשרת בחלק מהמקרים להתנסות לפרק זמן מסוים בהטסת המסוק – תחת השגחה צמוד, כמובן. בדרך זו אפשר ללמוד הרבה מאד על תעופה כמכלול, על מערכות ההיגוי של המסוק, על שימוש במערכות הטכנולוגיות ליצירת קשר במהלך השהות באוויר ועוד.

מהחוויות הרומנטיות ביותר שיש

לטיסה במסוק קיים גם היבט רומנטי בלתי מבוטל, ומכאן שאפשר לחשוב על הפיכת החוויה לזוגית. הנופים המשכרים אליהם נחשפים מהמרומים, יחד עם תוספות שונות שחלק מהחברות מציעות (יין, שוקולד וכן הלאה), מראים את ההתאמה של הטיסות במסוק לזוגות. הם מסבירים בהמשך לכך מדוע מדובר ביופי של רעיון ליום נישואין, או אפילו להצעת נישואין. זו הסיבה שמומלץ מאד לתעד את החוויה מכל זווית, כפי שגורמים המציעים את הטיסות עשויים לספק: סרטון או מצגת המתארים את הטיסה הם בגדר מזכרת לכל החיים.

עובדה חשובה אחרת היא שחברות המארגנות טיסות פרטיות מהסוג הזה מציעות את האופציה לשילוב פעילויות זוגיות מהנות לפני ההמראה או אחרי הנחיתה, למשל ארוחה רומנטית בשטח, הזמנה של חדר בצימר בסמוך למקום הנחיתה, הזמנת אטרקציות חווייתיות וכן הלאה. כל אלה הופכים את הטיסה במסוק לצורת הגעה ייחודית ומסעירה ליעדים שונים בישראל, לתחילתו של טיול מופלא או כחלק מיום חגיגי ומיוחד.

והמחיר? בהחלט אינו בשמיים

יתרון חשוב אחר של הטיסות הפרטיות במסוק הוא שהן ממש אינן נחלתו של העשירון העליון בלבד. מחיר החוויה הזו כיום בהחלט נוטה להיות אטרקטיבי, ויש שיגידו אפילו שווה לכל כיס, כשהתוספות האפשריות שהוזכרו מעלה אינן מייקרות בהכרח את התמונה הכללית בצורה משמעותית. זאת ועוד, אם מעמידים את ההיבט הכספי מול היתרונות המגוונים של הטיסות הפרטיות, אליהם התייחסנו במאמר, ניתן אף לטעון כי המחיר עשוי להתבטל בשישים אל מול כל אותן מעלות.
 

ליצירת קשר ולהשארת פרטים לחצו כאן

למי מתאימה טיסה פרטית במסוק