מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טייס ליום אחד - גם למבוגרים

כמעט כל אחד ואחד חלם בשלב זה או אחר של החיים שהוא פורש ידיים לצדדים וממריא מעלה, כמו ציפור, כמו מטוס או מסוק. חלומות כאלה לא תמיד עוזבים את הראש או את הנפש, גם כאשר הופכים מילדים למבוגרים. בזכות האפשרות להפוך לטייס ליום אחד, במסוק משוכלל ומרשים, אפשר להגשים את החלום בכל גיל.

תמיד רציתם להיות טייסים? חלמתם פעם איך תהיה ההרגשה להטיס מסוק ולעוף גבוה, בין העננים הלבנים? טיסה במסוק בליווי של טייס מקצועי שהוא גם מדריך טיס מנוסה יכולה להיות חוויה מדהימה, שאי אפשר להשוות אותה לשום דבר אחר!

טסים באקסטרים

בשנים האחרונות מרבים יותר ויותר אנשים לגלות עניין באירועים ובפעילויות אקסטרים מסוגים שונים. תהיה זו טעות להניח שאך ורק גברים הפכו לחובבי אקסטרים משובעים ושרק יוצאי סיירת מחפשים את הריגוש והאדרנלין. גם נשים רבות אוהבות לנסות, להתנסות ולהתרגש.

במסגרת חוויית טייס ליום אחד במסוק המשוכלל, זוכים לא רק להגשמה של חלום אלא גם לחוויית אקסטרים מלהיבה ומטריפת חושים. חשוב לציין שאת התחושה של העלייה גבוה באוויר, התחושה של ההמראה האנכית האפשרית אך ורק במסוק לא ניתן כלל להשוות לחוויה של טיסה במטוס מסחרי. במסוק הזריז ומרהיב העין זוכים להרגיש היטב את תחושת הרוח שבחוץ. במסוק קל לראות היטב את כל הסביבה כמו ממעוף הציפור.

במסוק מרגישים את ההרגשה הקרובה ביותר לתחושה של תעופה אמיתית, ללא פשרות. כאשר מוסיפים לכך את ההתרגשות והאדרנלין כאשר אוחזים בסטיקים של המסוק, טיסת האקסטרים מקבלת משנה תוקף. לא משנה אם קפצתם פעם קפיצת בנג'י או שטרם התנסיתם בכך, לא משנה אם חוויתם פעם גלישת צוקים או אם ניסיתם צניחה חופשית, חוויה של טייס במסוק ליום אחד לא דומה לאף אחד מהדברים הללו. זוהי חוויה ייחודית, עם קצב משלה, עם אווירה משלה, עם כיף לא רגיל, גבוה באוויר.

טיסה זוגית וטיסה בהפתעה

מסתבר שחוויה של טייס ליום אחד במסוק מרשים ובליווי טייס מקצועי יכולה להיות לא רק חוויה אישית אלא גם חוויה זוגית. מספיק שאחד מבני הזוג חלם פעם להיות טייס בכדי להפוך את החוויה המשותפת הזאת למוצלחת – גם בשניים.

טייס ליום אחד במסגרת זוגית יכולה להיות חוויה רומנטית למבוגרים בכל גיל. זו יכולה להיות דרך מושלמת להפתיע עם הצעת נישואין מרגשת, גבוה באוויר, מעל כולם. ניתן גם להפתיע ולרגש בחוויה מסוג זה חבר קרוב, חברה, אח או אבא. לכל מי שרוצה להתרגש בעצמו, לכל מי שאוהב אדרנלין וחוויות מיוחדות, לכל מי שרוצה להפתיע אדם חשוב ויקר – חוויית טייס ליום אחד יכולה להיות הפתרון מושלם. לא רק לילדים, לא רק לצעירים – טיסה במסוק והתנסות אישית היא חוויה ייחודית ומפתיעה לכל גיל!
 

ליצירת קשר ולהשארת פרטים לחצו כאן

טייס ליום אחד - גם למבוגרים