מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

ישנם הרבה אופציות כאשר בוחרים טיול במסוק בשמי הארץ, אתם יכולים לבחור טיול בנוי לים המלח, מצדה, אילת, מעל בית האח הגדול ועוד רבים שכבר נבנו על ידי מומחים על מנת להביא לכם את הטיול המושלם. כמובן, תוכלו גם לבחור בטיול אישי בו אתם תבחרו מעל איזה מקומות לטוס, איפה לנחות והאם לשלב ארוחות צהריים או הפתעות נוספות בטיסה שלכם.

איך לבחור מסלול טיסה לטיול במסוק?

לכולנו יש את האיזורים שהם יותר אוהבים בארץ, אבל חשבתם איך יהיה לראות את האיזורים האלה ממעוף הציפור? האם אי פעם דמיינת איך יהיה לטוס מעל ירושלים בשעות הערב, לראות את אורות העיר ואת המתפללים בעיר ממעוף הציפור? כמובן שכל עיר בארץ יכולה לתת לנו את החוויה של לראות את האיזור מואר באופן מושלם, אבל לכל עיר יש את הסגנון שלה ואת היופי המיוחד שלה. אם תקחו לדוגמא את חיפה, גן הבהאיים הינו מחזה מרהיב בשעת ערב שהכל חשוך ורק האורות של הגן מאירים.

כאשר תרצו לבחור מסלול משל עצמכם ולבחור את המקומות בהם תטוסו תחשבו על מקומות מיוחדים בארץ שהייתם רוצים לראות מהאוויר ושלא הייתם יכולים לראות אותם במצב אחר. אנחנו מזמינים אותם להתייעץ איתנו על מנת שהחוויה הזאת תהיה יחידה במינה ובלתי נשכחת.

איזה איזורים מומלצים לטיול במסוק?

כאשר אנחנו חושבים על איזורים בארץ לטיול במסוק אנחנו ישר חושבים על איזורים בהם אנחנו גם אוהבים לטייל ברכב או באוטו. הדברים הללו שונים לחלוטין. לדוגמא אם נחשוב על איזור הצפון. הגליל והגולן עם הר החרמון והכנרת יכולים להיות טיול מדהים גם ברכב וגם ברגל אבל במסוק הטיול הופך להיות עוצמתי פי 10, ההרגשה של לראות הכל מלמעלה הינה הרגשה בלתי נשכחת. החוויה מעצימה כאשר אתם מבינים את העוצמה של המסוק ויכולות המדהימות שלו. ביום אחד תוכלו לעבור את הגליל, גולן, מטולה, כנרת ועוד מקומות רבים בצפון ולראות אותם מנקודת מבט שלא ראיתם מעולם, החוויה הזאת הופכת בין רגע לבלתי נשכחת.

ישנם אנשים שיעדיפו לטוס באיזור ירושלים והרי ירושלים ולצפות באורות העיר, ובשטחים של הרי ירושלים המדהימים ביופיים.

אחרים יעדיפו את הנוף העירוני של תל אביב המרכז, ורצועת החוף בשעות הערב שהאורות מאירים והאנשים רבים יוצאים החוצה לבלות – חוויה שאין דומה לה.

להזמנת טיסות במסוק השאירו פרטים כאן

טיול במסוק