מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

חווית אירוח בארץ ישראל

על פי נתוני משרד התיירות, מבקרים בישראל למעלה מ-3 מיליון תיירים, ביניהם גם אנשי עסקים רבים המגיעים לפגישות עסקיות כדי להשקיע את כספם בעיקר בחברות סטארט-אפ וברכישת טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות. מבקרים רבים בארץ משלבים במהלך ביקורם פגישות עסקיות וטיול ברחבי המדינה באתרים בעלי חשיבות היסטורית, דתית ותרבותית ובאטרקציות תיירותיות נוספות. אנשי עסקים ואח"מים המגיעים לביקור בארץ זקוקים לשירותים מתקדמים אותם חברת ישראקופטר מציעה, ביניהם סיורים בשמי הארץ במסוק, טיולים מאורגנים ברכבי הסעות VIP, שירותי טיסה במסוקים מאובזרים ונוחים, אבטחת אישים, תיאום וטיפול מקצועי בסידורי לינה, מסעדות, הסעות ברכבי שרד עם נהג מקצועי וכיוצא באלה.


שירות מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר למבקרים בישראל
תיירים רבים המגיעים לביקור בישראל, ביניהם אנשי עסקים מובילים מכל קצוות תבל, זקוקים לשירות מתקדם וחדשני במהלך ביקורם. שירות VIP מתחיל כבר עם הנחיתה בנתב"ג: הלקוחות זוכים לליווי אישי עם צאתם מהמטוס על מנת להעבירם בידוק ביטחוני מהיר ופרטי במסלול דיפלומטי, ממתינים בטרקלין יוקרתי עד להגעת הכבודה, זוכים להסעות ברכבי שרד למלון או ישירות לפגישה עסקית, לסידורי לינה במלונות יוקרתיים בארץ ועוד.

בנוסף, חברת ישראקופטר מעניקה שירות הטסות במסוקים מתוחזקים ובטיחותיים. השירות מיועד לתיירים המעוניינים להכיר את המדינה ממבט הציפור וליהנות מחוויה מרהיבה וייחודית, עם אפשרות לשלב ארוחות במסעדות גורמה או ארוחות מפנקות בשטח, נחיתה באתרים מורשים בעלי נוף פסטורלי ובסמיכות לאטרקציות תיירותיות מעניינות, ואפשרות לשלב בילוי באטרקציות תיירותיות מלהיבות נוספות, בהתאמה לצורכי הלקוח ולדרישותיו.
כמו כן, החברה מציעה שירותי הטסות במסוקים לאנשי עסקים ולאח"מים הזקוקים להגיע בנוחות מרבית ובמהירות למחוז חפצם. קיימת גם אפשרות להזמין שירות הכולל טיסה והסעות ברכבי VIP מפנקים ומאובזרים בקפידה.


טיסה במסוק בשמי הארץ
אחת האטרקציות המלהיבות ביותר לתיירים ולאנשי עסקים חשובים היא טיסה במסוק פרטי בשמי הארץ, עם אפשרות למדריך מקצועי דובר שפה זרה. ניתן לתכנן טיסה בשמי הארץ הכוללת נחיתה במיקומים מיוחדים ומעניינים, עם אפשרות לשילוב ארוחות גורמה בשטח או עצירות במסעדות ידועות וביקור במרכזי מבקרים, במוזיאונים מעניינים וכדומה.

חברת ישראקופטר מתמחה בשירותי תעופה ותיירות, כחברה מובילה בתחום היא מציעה מעטפת שירותים רחבה ומקיפה לתיירות VIP ולאנשי עסקים המגיעים ארצה. בין השאר, החברה מציעה שירותי הסעות לפגישות ברחבי הארץ ברכבי שרד מאתר הנחיתה ואליו בחזרה בסיום הפגישה, וכן טיסות במסוקים למטרות טיול וסיורים מודרכים. נציגי החברה עומדים לרשות התייר לאורך כל ביקורו בארץ ומסייעים לו להגיע בזמן לכל מקום בנוחות מרבית, עם אפשרות לאבטחת אישים צמודה. כמו כן, נציגי השירות מסייעים לתיירים ולאנשי עסקים בתכנון ובביצוע טיולים ברחבי המדינה עם טיסה במסוק וגם בלעדיה, וטיפול בכל מה שהתייר זקוק לו במהלך שהותו, לרבות סידורי לינה וארוחות במסעדות יוקרה.


שירות הסעות וטיסות VIP לאנשי עסקים
מדי שנה מגיעים לישראל עשרות אלפי אנשי עסקים שכל דקה מזמנם חשובה. לכן, החברה מציעה עבורם ועבור החברות המארחות אותם ליווי צמוד לכל אורך שהות התייר בארץ ושירותי VIP מותאמים אישית, הכוללים גם טיסות במסוקים ממקום למקום, הסעות ברכבים מאובזרים היטב, טיסה במסוק בשמי הארץ לרבות הדרכה כדי להכיר את נפלאות המדינה לתייר החשוב, וכן תיאום מלונות, צימרים יוקרתיים, סיורים מודרכים, טיולים ומסעדות. כל אלה ניתנים על ידי צוות מקצועי ומיומן בעל תודעה שירות גבוהה. השירות מיועד גם לאורחים חשובים של רשויות הממשלה, לרבות דיפלומטים ונציגי ממשל, ושירות VIP מקצועי למפורסמים כמו אמנים מוכרים המגיעים ארצה לזמן קצר להופעה או לביקור פרטי.

כל לקוח זוכה לכבוד של מלכים ולשירות VIP  מותאם אישית מרגע הנחיתה בנתב"ג ועד לסיום ביקורו ולהמראתו מישראל ליעד אחר. 

צריכים עוד מידע? צרו איתנו קשר

תל אביב בלילה