מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

חבילת טיסות במסוק בשמי הארץ

להמריא לשחקים לאו דווקא לחוץ לארץ וכן לא בהכרח במטוס אלא במסוק. טיסה במסוק הינה חוויה מסוג שונה לגמרי, עם אפשרות לרחף בגבהים נמוכים למדי, אפשרות לעצירה באוויר ולנחיתה כמעט בכל מקום שרוצים. זו דרך להשיג חוויה מיוחדת, אך מה כלול בטיסה שכזאת? איך תוכלו לבחור כראוי טיסה מסוג זה?

גם טסים, גם מתפנקים

מה ניתן לכלול בחוויה מסוג זה, של טיסה בשמי הארץ במסוק? קודם כל, כלולה החוויה של הטיסה עצמה. ניתן לבחור הגעה ליעדים שונים, שבהם אפשר גם לנחות לבילויים ולאטרקציות ייחודיים. ניתן לטוס ולהגיע לאטרקציות בגולן, ניתן להגיע לתצפית מעל המדבר, ניתן להכיר מלמעלה חיות טבע ומראות נוף נפלאים או לבחור בתצפית עירונית או ימית. מעבר לכך, ניתן לשלב בחבילה שכזאת גם פינוקים שונים.

אם רוצים, אפשר ליהנות משוקולדים או מיין טוב שאותם מגישים תוך כדי הטיסה, לפניה או לאחר שנוחתים במקום נבחר. ניתן לתאם עצירה ונחיתה במסעדה או לקיים פיקניק בפינות חמד מופלאות. יש כאלה שמזמינים טיסה במסוק כהפתעה, כדרך להציע נישואין או לחגיגה מיוחדת של יום הולדת. טיסה יכולה לכלול אטרקציות שונות כגון רכיבה על סוסים או טיול שחריהם ממריאים ליעד הרצוי. אפשר אפילו לכלול במהלך הטיסה גם שיעור בעקרונות הטיסה והפעלת המסוק.

איך תבחרו את הטיסה?

באיזו צורה תבחרו את הטיסה שמתאימה לכם? קודם כל, בחרו אך ורק בחברה שמתמחה בטיסות מהסוג הרצוי לכם. יש טיסות המיועדות לאח"מים ולאנשי עסקים ויש טיסות המיועדות לקהל הרחב. יש טיסות שמתאימות לחתן כלה, למשל להצעת נישואין או להנחתת הזוג ישירות בגן האירועים. יש לשים לב למספר האנשים שרוצים לשלב בטיסה. חשוב לבחור בדגם המסוק שיתאים לפי מספר המשתתפים. כמובן, יש לוודא שמדובר בחברת תעופה מוכרת, הפועלת בשיתוף הרשויות, מבצעת תחזוקה מוקפדת ומעסיקה אך ורק טייסים מורשים. שימו לב שעלות השירות מתומחרת בהתאם לזמן השהיה באוויר ולאו דווקא לפי מספר האנשים המשתתפים בטיסה. 
 

צריכים עוד מידע? צרו איתנו קשר

חבילת טיסות במסוק בשמי הארץ