מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

הצעות נישואין רומנטיות ומקוריות

לחשוב על הצעת נישואין מקורית זו משימה קשה, כמעט כל רעיון, צורה או ניסיון להיות מיוחד ייתקל בזיכרון של חבר, קרוב משפחה או מישהו אחר שכבר עשה אותו. יחד עם כל מה שנאמר, עדיין תוכלו למצוא את הדרך הטובה ביותר להצעת נישואין רומנטית, איפה? אצלנו בישראקופטר.


הצעת נישואין מקורית, מדהימה ומושקעת היא עניין פשוט למדי, מדינת ישראל, על שלל נופיה המרהיבים מציעה פתרו פשוט למדי.

 הצעת נישואין במסוק!       הצעת נישואין וטיסה במסוק     הצעת נישואין במסוק וטבע


טיסה במסוק, ארוחה, והצעה (כי מי צריך יותר?)


למזלנו ולמזלכם, נופיה של ארץ ישראל, מצפון ועד דרום, הינם שונים, מגוונים ומפתיעים בכל פעם מחדש. על מנת לתכנן את הצעת הנישואין המפתיעה והמיוחדת ביותר אנחנו רוצים להציע לכם את האפשרות הבאה:

בחרו מקום מיוחד בארץ, שבו עדיין לא הייתם, או שכבר הייתם ואתם בטוחים שזה המקום בו תרצו להציע נישואין. זו יכולה להיות ירושלים, מצדה, הר הכרמל, מדבר יהודה, הכנרת, רמת הגולן ועוד אינספור מקומות שאליהם תוכלו לטוס. לאחר שנוודא את התאריך ונאשר כי אין שום בעיה לנחות במקום בו ביקשתם לנחות, נוכל לבדוק את זמינות השף. כן, שף!!

שף פרטי לכל מקום!

אנחנו מציעים לכם שף פרטי, אשר יגיע לכל מקום שתבחרו מבעוד מועד ויבשל עבורכם את הארוחה הכי רומנטית שרק יכולתם לחשוב עליה, שולחן קטן באמצע המדבר (או היער), נרות, אוכל מצויין ואווירה מנצחת.
 

מאותו רגע אתם שם בעצמכם, אנחנו נשאיר אתכם שם ליהנות מהרגע שלכם, מהלבד והביחד וכמובן מהצעת נישואין בלתי נשכחת (אם נסחפתם ושחכתם, אז זוהי המטרה של האירוע).
 

אז אם חששתם שכבר אין רעיונות, שלא תוכלו לחדש, לרגש וליהנות, אנחנו בישראקופטר נענה על כל שאלה, בקשה או רעיון נוסף. 

למידע נוסף - צרו קשר