מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

הפתעה לגיל מצוות

נער המגיע לגיל מצוות ראוי ליהנות ממתנות או מהפתעות מיוחדות, מרגשות ומלהיבות. גם כאשר קונים משהו שגרתי יחסית, כמו למשל, חולצה אלגנטית או שעון יד יוקרתי, כדאי לדאוג לכך שיהיו אלה הפתעות עם טוויסט מיוחד או רעיון מוצלח ולא משהו נדוש. חולצה עם הדפס משפחתי או עם צילום יפה של הנער או שעון עם חריטה מיוחדת ומרגשת יהיו בהחלט הפתעות ראויות, אבל אפשר בהחלט לשאוף להפתעה מרגשת יותר. ניתן בהחלט לבחור בהפתעה עם הרבה מאוד קסם - חוויה של טייס ליום אחד במסוק. חוויה כזאת מלווה את הבחור הצעיר לאורך שנים והיא מהווה לא פעם ממש התגשמות של חלום, הדבר הקרוב ביותר ליכולת לפרוש כנפיים ופשוט – להמריא ולעוף אל על.

הפתעה מרגשת ומלהיבה

לקראת גיל בר המצווה, כאשר הנער עומד להרגיש בוגר יותר, זהו הזמן לחשוב על הפתעות בלתי רגילות. במקום להעניק זוג נעלים נחמדות אך לא ממש מרגשות ובמקום להעניק תמונה יפה או עוד דגם של מכשיר סלולרי שגם כך יהפוך במהרה למיושן, הפתעה מוצלחת ממש תגרום לנער להרגיש טייס של ממש, במסוק אמיתי.

באמצעות חברות שמספקות שירות בוטיק של טיסה במסוק, ניתן ליהנות משירות של טייס ליום אחד. חברות בוטיק שמחזיקות כלי טייס מרהיבים ואלגנטיים אלה, ואשר מציעים ליווי של טייס מסוק מקצועי ומיומן, יכולות להעניק לנער תחושת שליטה והתרגשות עילאית כאשר הוא מורשה לאחוז בהגאי השליטה של המסוק ולקחת חלק פעיל בהפעלתו. ההרגשה השמימית של טיסה במסוק, כאשר נלווית אליה ההרגשה המיוחדת במינה של שליטה במכונה מעופפת מן המשוכללות ביותר שישנן היא הרגשה שאין כמוה לנער צעיר, שחוגג את בר המצווה ומקבל הפתעה מרגשת במתנה.

ליצירת קשר ולהשארת פרטים לחצו