מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

הסעות מיוחדות לאנשי עסקים

 לכן, אנשי עסקים רבים זקוקים להסעות מיוחדות, וכיאה למעמד שלהם לא ניתן להסתפק ברכב רגיל אלא יש לספק עבורם רכבים מפוארים ונוחים בעלי אבזור עשיר ונדיב.

הסעות לאנשי עסקים מישראל ומחו"ל

שירות הסעות VIP מיועד לאח"מים, ביניהם גם אנשי עסקים מישראל או מחו"ל. כאשר מגיע איש עסקים מחו"ל לצורך פגישות וקידום עסקיו בארץ או לצרכי קידום פעילות עסקית משותפת בשווקים שונים, נהוג לשכור עבורו רכב הסעות מפואר. הרכב צמוד אליו מרגע נחיתתו בשדה התעופה בן גוריון ולמשך כל זמן שהייתו בישראל. אפשר גם לשכור רכב הסעות מפואר לימים ספורים על מנת להסיע את איש העסקים המכובד מחו"ל לפגישותיו בארץ, לטיולים בירושלים, בים המלח וביעדים אחרים ולצרכיו הייחודיים הנוספים.

גם אנשי עסקים בישראל זקוקים לפתרון מקצועי מחברת הסעות המתמחה בנושא. לחברה יש צי של רכבי יוקרה מפוארים ומאובזרים היטב, כך שהנסיעה ברכב מפואר מאפשרת לאיש העסקים לעבוד כל הדרך בנוחות מרבית. כך הוא מגיע ליעד ללא צורך לנהוג ולהתעייף, דעתו אינה מוסחת בגלל עומסי תנועה או ניווט בדרכים, והוא מגיע לפגישותיו ביום העבודה שלו רענן וללא מתחים מיותרים.

לא מפספסים אף פגישה

באמצעות שירות הסעות מיוחדות לאנשי עסקים ברכבים מפוארים, לא מפספסים אף פגישה ומגיעים תמיד בזמן. ברכב נוהג נהג מקצועי ומיומן שמכיר את כל כבישי הארץ ומתכנן את הנסיעה כדי להבטיח הגעה בזמן. הנהג הינו בעל תודעת שירות גבוהה, ובמהלך הנסיעה הוא מסייע לאנשי העסקים בהתאם לצורך, לדוגמה כאשר נדרשת הזמנה של שולחן במסעדה, תיאום מלון וכדומה.

ראוי לציין כי רכב הסעות מפואר חשוב לאנשי עסקים לא רק בגלל הנוחות והנסיעה הבטוחה, אלא גם בשביל הרושם. במקום לאסוף אורח חשוב מחו"ל ברכב פרטי ובמקום לנהוג לבד לפגישה ביעד רחוק, מזמינים שירות הסעות VIP מחברה אמינה ומוכרת וזוכים לנסיעה ברכב מפואר ומפנק. איש העסקים זוכה למעשה במשרד נייד צמוד, שבו כל האבזור הנדרש כדי לעבוד, לדוגמה שולחן עבודה ואינטרנט אלחוטי. כמובן שאפשר לנצל את הנסיעה כדי לנוח, לצפות בחדשות או בסרט, להאזין לרדיו או למוסיקה אהובה ועוד.

ניהול זמן יעיל

לאנשי עסקים אין מספיק זמן ועליהם לעמוד ביעדים רבים ולהתמודד בהצלחה עם אתגרים חשובים שונים. כדי לנהל את הזמן היטב ונכון, כדאי להיעזר בשירות הסעות לאנשי עסקים. החברה מתאימה את סוג הרכב בהתאם לצרכי איש העסקים ולמאפייניו, ונהג מקצועי מלווה את הנוסעים לכל אורך הדרך ועומד לשירותם בכל עת. במקום להתמודד עם נהיגה מעייפת, חניה ותשומת לב מלאה לכל מה שנעשה בכביש, איש העסקים יושב בנוחות וממשיך לעבוד ולנצל היטב את זמן הנסיעה.

נסיעה ברכב הסעות מפואר מתאימה למעמדו של איש העסקים וחשובה גם לתדמיתו. מעבר לכך, אפשר להרשים אנשי עסקים המגיעים לביקור עסקי בישראל באמצעות נהג הממתין לאורח בשדה התעופה, לוקח אותו למלון ומשם לפגישה החשובה.

כאמור, השירות מיועד גם לאנשי עסקים בישראל; חברת הסעות VIP מפעילה מוקד שירות זמין ומציעה פתרונות מתקדמים ואיכותיים לכל דרישה ובכל זמן. רכבי ההסעות מתוחזקים היטב, עוברים ניקיון יסודי על בסיס יומיומי, וכל הרכבים ממוזגים ומצוידים במיטב הטכנולוגיות בתחומי בטיחות, נהיגה ונוחות. בין השאר קיים ברכב מיני בר ומערכת מולטימדיה חדשנית ומשוכללת.

מעוניינים בשירות שלנו? צרו קשר

הסעות מיוחדות לאנשי עסקים