מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

אירוח אנשי עסקים בארץ ישראל

אירוח אנשי עסקים מחו"ל דורש חשיבה על כל פרט ופרט. האירוח יכול להיות משמעותי מאד עבור המעסיקים, הוא יכול לקבוע אם עסקאות גדולות ושיתופי פעולה ייצאו לפועל או שמא יבוטלו, ולרושם אותו יוצרים על המתארחים יש חשיבות גבוהה, מה שאומר שכל דקה חשובה ויש לנצל אותה כראוי.

איך תיצרו רושם כבר מהרגע הראשון?

כבר מהרגע בו האורחים נוחתים בארץ, יש לדאוג להם. גם אם הם הזמינו את המלון שלהם וגם אם הפגישה איתם אינה מתקיימת ביום הנחיתה, יש לתת את הדעת על מי שיקבל את פניהם ועל הדרך בה יגיעו אל היעד הראשון שלהם. הסעות VIP לאנשי עסקים יוכלו לעזור במקרים מעין אלה, וליצור את הרושם הראשוני הרצוי. ההסעות יגיעו אל המקום המיועד לפני שהאורח מגיע ויחכו לו, כך שלא יצטרך לחפש בעצמו פתרון נסיעה.

פרטים שכדאי לחשוב עליהם באירוח

נסיעה בין מקום אחד לאחר – האורחים אשר מגיעים מחו"ל צריכים לעבור בין מקומות שונים בארץ ובוודאי מהמלון שלהם אל הפגישות העסקיות. הסעות VIP לאנשי עסקים יוכלו להבטיח שיגיעו לכל מקום בנוחות המרבית, ויעמדו לרשותם בכל שעה ומכל מקום לכל מקום.
היכן יאכלו האורחים – כדאי מאד לחשוב מראש היכן האורחים יאכלו, במיוחד אם הארוחה משתלבת בפגישת עסקים. רצוי למצוא מקומות נעימים לאירוח, ברמה קולינרית ועיצובית גבוהה, ושהאורח יוכל להתחבר למנות המוגשות (אלו אינן חייבות להיות תואמות בדיוק לארץ המוצא שלו, אך רצוי שלא יהיו זרות מדי).
שילוב בין הנאה לבין עסקים – ארץ ישראל מרתקת באופייה וביופייה, ואם לאיש העסקים המתארח במקום יש זמן לכך – כדאי לחשוב גם על הזמן הפנוי שלו ולהציע לו לראות ולחוות את מה שיש למקום להציע לו. חשיבה זו יעילה במיוחד אם מנסים להפוך את האווירה לקלילה או אם מדובר בביקור במהלכו יש די זמן לשם כך.
מתנה שתלך עם האורח הביתה – בהתאם לארץ המוצא של האורח, כדאי לשקול לתת לו מתנה איתה יוכל לחזור לביתו. לעתים המתנה תהיה מיועדת לאלו הנמצאים בביתו ולעתים היא תשמש אותו. ההחלטה איזו מתנה לקנות צריכה לתאום את התרבות ממנה הגיע ואת המסר אותו רוצים להעביר לאיש העסקים.

אירוח אנשי עסקים בארץ ישראל