מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

איך לארח אנשי VIP בארץ ישראל

מדינת ישראל יכולה להיות מקום קסום ומפנק לשהות בו, והיא נותנת מרחב תמרון רחב לאירוח ברמה של VIP. כמובן, הכל מתחיל מהרגע שבו האורח יורד מהמטוס. כדי לחסוך ממנו את הטרחה שבמעבר עם כל הנוסעים, רצוי לדאוג מראש עבורו לכל עניין הכניסה לארץ. איסוף ישירות לרכב מפואר יאפשר לאורח להתחיל את הטיול ברגל ימין ולתרום למצב רוח מרומם של כל המעורבים.

מגבוה רואים יותר

לאחר האיסוף, אפשר לקצר תהליכים ולא לעמוד בפקקים המציקים שבמרכז הארץ, וזאת באמצעות בחירה באמצעי תחבורה הרבה יותר יעיל – מסוק. הטיסה תאפשר לא רק ליהנות מחוויה מיוחדת וללא אנשים מיותרים סביבכם, אלא גם להתבונן בנוף הנשקף מהמסוק. ליווי אישי ודרכי הגעה בלתי קונבנציונליות הם בהחלט דרך מצוינת לארח אנשים בצורה שתגרום להם להרגיש רצויים. הטיסה בשמי הארץ עשויה להיות מאורגנת ולכלול מסלול קבוע מראש. לדוגמא, תוכלו לטוס מעל תל אביב ויפו על כל יופיים, או אף דרומה יותר, לכיוון ים המלח. מומלץ לא להאריך את הבילוי הזה יתר על המידה, משום שעבור אנשים מסוימים שעברו כבר טיסה במטוס באותו יום המעמד עשוי להיות מעייף.

אירוח בבית מלון ייחודי

הסטנדרטים העכשוויים לאירוח ברמה גבוהה השתנו מאוד. כיום הדרך המקובלת ביותר לשהות במדינה זרה היא לאו דווקא במלון חמישה כוכבים ענק שנראה כמו עיר בתוך עיר – אלא במלון בוטיק אינטימי יותר המעניק תחושה של בית, ומאפשר קבלת יחס אישי מהבעלים. מלון בזכרון יעקב, למשל, בלב הפסטורליות הישראלית, עשוי לתת מענה מדויק יותר לצרכים של אורחי VIP מאשר המלונות של הרשתות הגדולות בחופי תל אביב. מלון בוטיק מאפשר להתאים את החדר לצרכי האורח, להגיש ארוחות בכל שעה שיחפוץ ולא רק במסגרת שעות ארוחות הבוקר בחדר האוכל. יתר על כן, מלונות בוטיק מובילים בישראל אף כוללים מסעדות או בתי קפה שנמצאים בשטחם ומיועדים גם לאורחים וגם לקהל הרחב, מה שמאפשר לאורחים לראות את אנשי הארץ כפי שהם, ללא כל מעטפת מלאכותית של אירוח תיירותי.

בהמשך, ניתן להזמין את האורחים שלכם לבקר באתרים מעניינים בארץ, לצד בילוי אישי יותר המאפשר לדון בנושאים החשובים בארבע עיניים. 
 

ליצירת קשר ולהשארת פרטים לחצו כאן

איך לארח אנשי VIP בארץ ישראל