מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

אטרקציות מיוחדות לחורף

כשעונת החורף מגיעה נפתחות מגוון אפשרויות לבילויים איכותיים לכל המשפחה ברחבי הארץ הרעיון הראשון שעולה הוא כמובן בילוי באתר החרמון המושלג. 
אלא שרבים חוששים שמדובר בחופשה שכרוכה בהוצאות גדולות וכל זה בשביל כיפה מושלגת אחת, ואם מדובר בשלג ובסקי – עדיף לנסוע לחו"ל. אז מהן בכל זאת האטרקציות לחופשה בחורף הישראלי? סביר להניח שלא חשבתם על האפשרות לצאת לטיסה נעימה ומפנקת בשמי הארץ.

כך תבחרו אטרקציית טיסה מעולה דווקא בחורף

יש מספר סיבות לכך שאטרקציית טיסה במסוק בשמי הארץ מתאימה במיוחד לתקופת החורף. בתקופה זו שבה השמש בוהקת פחות תופעה של סנוור פוחתת גם היא ולכן הראות טובה יותר, והודות לכך שבחורף הישראלי אין ירידה קיצונית בטמפרטורה, עלייה לגבהים אינה כרוכה בקור גדול. גם אם יורד מעט גשם – זה רק מוסיף קסם לנוף המיוחד, בין אם בוחרים לטוס באזור המרכז, הצפון או הדרום.

באילו נסיבות ניתן לצאת לטיסה בשמי הארץ?

כדי ליהנות מהאפשרויות שיש לטיסה במסוק בשמי הארץ להציע, כדאי לבחור בספקים שמעניקים מסלולים שונים, כך שהאטרקציה לא תהיה חד-פעמית. אפשר לטוס ולחגוג כל אירוע החל מיום הולדת, ועד להצעת נישואין רומנטית במיוחד בשחקים. אם מציעים נישואין בטיסת חורף – אפשר לקבוע את תאריך החתונה לקיץ וליהנות מפתיחה מושלמת לחיי הנישואין. אפשר לטוס בשמי הארץ גם במסגרת פעילות עסקית, למשל בכדי להרשים שותף אפשרי לעשייה, אורח מחו"ל או כחלק מפעילות גיבוש עבור כל הצוות.

אטרקציות חורף מהנות נוספות

מזג האוויר הקריר מצדיק גם יציאה לטיפולי ספא מפנקים. כל דבר שנעשה בחום, באהבה ובאינטימיות מקבל משמעות מיוחדת בחורף. זו אחת הסיבות לכך שרבים משכירים וילות יוקרתיות או צימרים דווקא בתקופות הקרות, שבהן אפשר פשוט ליהנות מהסביבה המפנקת כמו מהג'קוזי ומטיפול העיסוי שאפשר להזמין למקום. לאלה שאינם אוהבים בילויים בסגנון 'בטן גב', חוששים מגבהים ולא מעוניינים באטרקציית טיסת כיף בשמי הארץ, תמיד אפשר ליהנות ממסלול הליכה מאתגר בצפון הארץ, בעיקר בנחלים שבחורף עולים, מתמלאים וזורמים.

 

אטרקציות מיוחדות לחורף