מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

אודות

חברת ישראקופטר נוסדה על מנת להגשים את חלומותיהם של לקוחותיה ולתת להם שירות איכותי ומקצועי, ברמה הגבוהה ביותר. ישראקופטר מתאימה את עצמה לכל לקוח ועונה על כל ציפייה או דרישה.

מייסד החברה, רוני, שירת בעברו בשירות הביטחון הכללי. הוא מתמחה באבטחת אישים ובעל ניסיון רב בתחום התיירות, הנופש והשירות האישי.

"אנחנו חיים היום בעידן בו ראינו כבר הכל, והרצון של האנשים לחדש ולהפתיע בכל תחום הולך ומתעצם" אומר רוני. "בדיוק בגלל זה הקמתי את 'ישראקופטר', על מנת להעניק לאותם אנשים את האפשרות להגשים חלומות ולהפתיע את קרוביהם באירוע חוויתי לרגל מאורע משמח או סתם יום כיף מפנק ומיוחד במינו. היכולת של החברה לשלב בין שרותי תעופה באמצעות מסוקים, ליווי אישי ומתן מענה לכל 'גחמה', מציבה את 'ישראקופטר' ברמה הגבוהה ביותר שקיימת כיום בשירות האישי ללקוח".

ישראקופטר מספקת מגוון רחב של שירותים ללקוחותיה. החל מטיסות רומנטיות, הצעות נישואין, ימי נישואין, ימי הולדת, טיסות לבר/בת מצווה וטיסות חוויה בשמי הארץ, דרך הזמנות חדרים בבתי מלון או צימרים וכלה בשירותי אירוח מתקדמים ביותר לאירוח מבקרים מחו"ל, החל מרגע נחיתת האורח בשדה התעופה ולכל אורך שהותו בארץ. כמו כן, בישראקופטר תמצאו מחלקת אבטחת אישים שמורכבת מיוצאי שירות הביטחון הכללי ומעניקה שירותי ליווי אבטחת אישים ברמה הגבוהה ביותר.

יתרונה של ישראקופטר הוא באיכות השירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה. הטיסות שמספקת החברה בשמי הארץ הן המקצועיות ביותר ולחברה לקוחות רבים ומרוצים שממליצים על שירותיה. שירותי הטיפול באורחים הם מהמעלה הראשונה, אורח שמגיע לביקור בארץ מקבל מישראקופטר שרות VIP מרגע נחיתתו בנתב"ג ועד השנייה בה הוא עוזב את הארץ.

לקוחות רבים משבחים את השירות המקצועי והאיכותי לו הם זכו. כשרוני שומע את התשבחות הללו הוא יודע שחזונו מומש והוא כבר חושב על הלקוח המרוצה הבא.

אם אתם רוצים להיות הלקוחות המרוצים הבאים שלנו - 
לחצו לקבלת פרטים

אודות